Skocz do zawartości

Jarocin 2007


sitars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jedzie ktoś na Jarocin ?

Jest pole namiotowe, czy można tam bezpiecznie zostawić moto?

I jeszcze jedno, 3 dzień festiwalu to dzień Minimaxu, szanuję Pana Piotra Kaczkowskiego ale to chyba jakieś nieporozumienie. Obawiam się sytuacji w której Pan Piotr wchodzi na scene i publiczność zaczyna "negatywnie" reagować na obecność Jego i "jego muzyki" na tego typu festiwalu. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jeszcze jedno, 3 dzień festiwalu to dzień Minimaxu, szanuję Pana Piotra Kaczkowskiego ale to chyba jakieś nieporozumienie. Obawiam się sytuacji w której Pan Piotr wchodzi na scene i publiczność zaczyna "negatywnie" reagować na obecność Jego i "jego muzyki" na tego typu festiwalu. Co o tym sądzicie?

 

A dlaczego negatywnie? Toć kaczkowski zna trochę mocnej muzyki. Tylko nie rozumiem, co on tam będzie robić muzykę z płyty czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeciego dnia wystąpią wybrane zespoły z płyty MINIMAX.pl, gospodarzem będzie Pan Kaczkowski.

 

Zapodaj jakiś link z info o jarocinie. Wiem ze w googlach znajdę, ale bedzie dla innych...

 

Pozdrawiam

 

ps.

http://www.jarocin-festiwal.com/2007/2007.html

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku i nie polecam

impreza do bani

wszędzie pełno małolatów - jednodniowych punków

na pole namiotowe mieliśmy problem wjechać - chyba z pół godziny staliśmy, w końcu wymyślili że skasują od nas dodatkowo za motocykle bo na początku to nie wiedzieli co z nami zrobić

trzepią na każdym kroku - problem z wejściem na pole namiotowe z własnym piwkiem

pod sceną nie można stać z browarkiem, trzeba wejśc do oddziwlonej strefy z ogródkami i tylko tam mozna się napić oczywiście tylko ich piwka

drogo, drogo, drogo

 

jeszcze raz szczerze nie polecam

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku i nie polecam

impreza do bani

wszędzie pełno małolatów - jednodniowych punków

na pole namiotowe mieliśmy problem wjechać - chyba z pół godziny staliśmy, w końcu wymyślili że skasują od nas dodatkowo za motocykle bo na początku to nie wiedzieli co z nami zrobić

trzepią na każdym kroku - problem z wejściem na pole namiotowe z własnym piwkiem

pod sceną nie można stać z browarkiem, trzeba wejśc do oddziwlonej strefy z ogródkami i tylko tam mozna się napić oczywiście tylko ich piwka

drogo, drogo, drogo

 

jeszcze raz szczerze nie polecam

Wystarczyło tak jak ja i kilka setek innych motórzystów przejechać przez Jarocin i dotrzeć do Krotoszyna na zlocicho. Nie było problemu z wjazdem, własnym piwkiem i wiedzieli ile skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - to temat o jarocinie a nie o krotoszynie

ja wolałem zobaczyć co się dzieje w jarocinie (z czwartku na piątek)- przynajmniej teraz wiem że już tam się w najbliższych latach nie pojawie i jednocześnie zaliczyć już któryś z kolei zlot w krotoszynie :icon_mrgreen:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...