Skocz do zawartości

Gdzie można uszyć kombinezon na miarę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Drodzy forumowicze mam niesamowity problem , raz- jestem kobitką dwa- mam 50kg żywej wagi trzy- mierzę 172cm wzrostu, sprzedawcy ciuszków w Warszawskich sklepach motocyklowych reagują życzliwym uśmiechem kiedy pytam się czy mają coś z damskich kolekcji na taką osóbkę jak ja, ponieważ już raz przekonałam się że odpowiednie ciuszki to podstawa na motocyklu potrzebuję koniecznie znależć miejsce gdzie można kupić jakiś porządny kombinezon skórzany na taką osobę jak ja, jeśłi to nierealne to jestem w stanie wyłożyć odpowiednią kaskę żeby ktoś mi uszył taki w którym będę czuła się bezpiecznie a dodatkowo będzie wygodny, wiem że tarbor to robił i redbike ?

Czy mam rację ? A może ktoś zna inne miejsca albo sklep gdzie można kupić coś z kolekcji kobiecych:-)

A dodatkowo pytanie co myślicie o kaskach Ayiroh ?? Planuję taki zakupić, dostałam atrakcyjną zniżkę ale nei chce żeby tylko cena decydowała o moim zakupie , kiedyś porządnie uderzyłam główką w kasu AGV i powiem Wam że tym kaskom ufam bezgranicznie, dlatego co do poprzedniego przeze mnie wymienionego chciałabym zasięgnąć rady specjalistów:-) :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja bym polecał przymierzyć skóry Padany i Tschula. Mam ten sam problem bo waze 67 kg i mam 187 cm wzrostu . Mierzyłem juz wszystkie kombi dwu i jedno czesciowe- nie pytałem nawet o ceny , bo i tak nic na mnie nie było.Nic nie mogłem dobrac od 2 lat, az w koncu zmierzyłem Padane noi okazała sie najlepsza - w sensie rozmiarowym do sylwetki, poczekłaem jeszcze do bazaru w Łodzi, bo tam miał byc Tschul.Jak go zmierzyłem to odrazu zamówilem. Nie wiem czy jakoscioe bedzie dobry ,ale jak nie kupie to sie nie przekaonam.Pasuje na mnie idealnie i jest wygodny.Dobrze ze na Łodzi nie było AndyKomórka - bo on ma mnie juz dość :icon_question: zmiezyłem u niego wszystko co miał.hehe.

Cenowo te kombi wypadja całkiem niezle , ale jakościowo hmmmm powiem ci jak go dostane bo narazie czekam juz ponad miesiąc, bo maja wszystki rozmiary oprócz mojej czarnej 50 :banghead: .

Łodz jest za 2 tyg i ten koles tez bedzie wiec warto poczekac.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do Tadzia z motostore na wiertniczej. albo go spytaj. ma nicka "posen diesel". powinien pomoc w doborze zarowno kasku jak i kombi. jak masz duzo kaski to zawsze mozesz sobie uszyc u grandysa czeskie kombi PSI, ale to juz bedzie cos w granicach 3000-3500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo wszystkim za cenne informacje, teraz przynajmniej wiem gdzie ruszyć ten temat , ak już coś załatwie na pewno Wam opisze co i jak to dla swoich kobiet i żona będziecie mieli info :-)

Dzięki wielkie jeszcze raz a że niektórym z Was podobają się moje buziaki to w ramach tradycji śle słodkie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja bym polecał przymierzyć skóry Padany i Tschula. Mam ten sam problem bo waze 67 kg i mam 187 cm wzrostu . Mierzyłem juz wszystkie kombi dwu i jedno czesciowe- nie pytałem nawet o ceny , bo i tak nic na mnie nie było.Nic nie mogłem dobrac od 2 lat, az w koncu zmierzyłem Padane noi okazała sie najlepsza - w sensie rozmiarowym do sylwetki, poczekłaem jeszcze do bazaru w Łodzi, bo tam miał byc Tschul.Jak go zmierzyłem to odrazu zamówilem. Nie wiem czy jakoscioe bedzie dobry ,ale jak nie kupie to sie nie przekaonam.Pasuje na mnie idealnie i jest wygodny.Dobrze ze na Łodzi nie było AndyKomórka - bo on ma mnie juz dość :bigrazz: zmiezyłem u niego wszystko co miał.hehe.

Cenowo te kombi wypadja całkiem niezle , ale jakościowo hmmmm powiem ci jak go dostane bo narazie czekam juz ponad miesiąc, bo maja wszystki rozmiary oprócz mojej czarnej 50 :wink: .

Łodz jest za 2 tyg i ten koles tez bedzie wiec warto poczekac.

pozdrawiam

mało troche wazysz ja mam tyle co ty wzrostu 15 lat i waze 70 parE:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...