Skocz do zawartości

My drag


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no mi sie wlacza strona glowna i gdzie teraz szukac???

 

http://motocyklistazachodniopomorski.pl/news.php

 

A więc ''przewijaj'' stronkę w dół tam będzie widoczny zajebiście czarny zaprzęg i nie długi opis, ---> to mój :-)

 

Jak chcesz więcej fotek to kliknij na ''czytaj więcej'' tam przy tej fotce(ale niestety trza się zalogować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motocyklistazachodniopomorski.pl/news.php

A więc ''przewijaj'' stronkę w dół tam będzie widoczny zajebiście czarny zaprzęg i nie długi opis, ---> to mój :-)

 

jeślij się nie myle to był opisywany w Świecie Motocykli 11/06 i nawet na otomoto raz widziałem....

to Ty sprzedać go chciałeś czy jesteś nowym szczęśliwym nabywcą ?? ale sprzecik bardzo oryginalny trzeba przyznać, kiedyś nawet myślalem o podobnej przeróbce ale z oryginalną ramą niewiele się da zrobić także sobie odpuściłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jesteś nowym szczęśliwym nabywcą

 

Jestem :banghead:

Jak dobrze pójdzie to jeszcze będzie opisany w ''Chopper Magazin''

 

kiedyś nawet myślalem o podobnej przeróbce ale z oryginalną ramą niewiele się da zrobić także sobie odpuściłem

 

W oryginalnej ramie to ewentualnie streetfightera,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej forumowiczów coś przerabia, tworzy... i bardzo dobrze,przydałoby się osobne podforum "project log".

 

ja mam w planie zrobić drago-streeta na bazie silnika od fzx 750.

 

pozdro

 

 

noo piękny pomysł i realizacja! minimalizm, tak jak lubię. mógł dać z tyłu większe koło. i wydech fajnie przemyślany! tylko dałbym inną końcówkę :icon_question:

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej forumowiczów coś przerabia, tworzy... i bardzo dobrze,przydałoby się osobne podforum

:) :) :icon_mrgreen:

 

 

ja mam w planie zrobić drago-streeta na bazie silnika od fzx 750.

 

Gdzieś w internecie widziałem jak koleeś zrobił cóś podobnego z fzx, i wsadził tam piecyk chyba od fzr 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...