Skocz do zawartości

czas na auto...


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po 1. Silnik wystarczajacy jak a autko 800kg. za 2000zł całkowicie wystarczają te 44koniki+

po 2. Moze i masz racje < nigdy nie sprzwdzalem > :icon_question:

po 3 . Niektórzy dbają o samochody ;)

po 4 .zdarza sie :P

po 5. prawda popieram przetestowane :icon_mrgreen:

 

.

ale kazdy ma swoje zdanie . jak dla mnie uno to dosc przyjemne autko na poczatek :D

pozdrawiam i polecam ;)

 

Może i 44 koniki już jakoś jadą. Ale ja opisywałem samochód pojemności 900 i mocy 39 koni. A to już porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nastawiam sie chyba na puga 205 moze bede miał nie drogo do wyrwania tylko uszczalka poszła i jakies tam poprawki lekiernicze 1.0 lpg 1993 moze bedzie kosztował nie cały 1000zł jeszcze się zobaczy co bedzie

Nie obraź(cie) się, ale nie wyobrażam sobie bezstresowej eksploatacji samochodu za 1000 czy 2000 zł (tyle kosztują rowery szosowe z niższej półki), przecież to musi być skarbonka bez dna (OK, każdy pojazd nią jest, ale jeden w mniejszym, a drugi w większym stopniu :wink: ), wymagająca ciągłych napraw.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj - kupilem puga 309 1.4i 5D za 2500 zl i jakos latam bez stresu , owszem nie jest idealne , troszke puszczaja uszczelniacze zaworowe , brudna tapicerka , zuzyta prowadnica szyby kierowcy , spalanie 6/100 - auto zajebiscie sie zbiera jak na ten silniczek, nic nie piuka nie wal, hamulce zajebiste , karoseria ocynkowana !! zero rdzy , podwozie czyste i tez bez rdzy - slowem polecam 205 albo 309 w benzynce 1.1 - 1.4 na wytrysku

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są silniki 1.8 litraa to tez swoje przepalą i opłaty tez będa spore chyba wolałbym juz Hyundai pony bardzej wieze japoni tico jakos nie trawie tego auta wogle całe dajewo jak robiłem je na praktykach to mam ich dosyć

Jesli Hyundaja robia w Japonii to chyba sobie sprawie ale najpierw sie upewnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...