Skocz do zawartości

Fiat 126p i złomowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić sobie "maluszka" do pośmigania po łąkach (jest ich dość sporo obok mojego domu). Mam na oku opłaconego, zarejestrowanego za 70zł, co prawda gdzie niegdzie jest pęcherzyk, ale mi to nie przeszkadza. Przez wakacje sobie bym pośmigał poduczył się trochę i potem sprzedał (oczywiście jak by ktoś chciał kupić) albo oddał na złom i tu pojawia się moje pytanie, czy na złomie czeba płacić za wyrejestrowanie i skasowanie malczanka. Mój kuzyn oddawał na złom rok temu i zapłacili mu 200zł (tylko musiał ściągnąć tapicerke kable powyrywać itp.) Czy teraz też można bez poniesienia żadnbych kosztów oddać samochód na złom. POZDRO i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden wielki przekret.

 

 

Prawdziwe zgodne z prawem zlomowanie auta kosztuje i to nie malo.

 

Ludzie w Polsce ze wrodzone maja kombinowanie to biora i spisuja umowy np. na kogos kto nie zyje, albo na jakiegos pijaczka czy tam babke ktora ma 80 lat i dni policzone (wtedy formalnie nie sa juz wlascicielami pojazdu) i jada na złom a nie złomoiwac samochod! za co dostaja pieniadze gdyz pojazd nie jest traktowany jako pojaz tylko jako zlom, trzeba odroznic te dwie rzeczy jest duzo firm ktore oglaszaja sie w gazetach przyjme kazdy samochod, przyjezdzaja po nie spisuja umowe (wlasciciel jest zadowolony bo pozbyl sie trupa i zrobil to legalnie) kupujacy bierze rozgklada na czesci cos spzreda reszte na zlom i jest zadowolony bo zarobi, ale do pewnego czasu bo i tak kiedys za to beknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...