Skocz do zawartości

bo do Serbii i Macedonii nikt nie jeździ... buuu.... ;(((


Matuszczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy: ...jeździ, jeżdźi ;) ...w Serbii byłem w maju ...i jakoś nie strzelali ...w Macedonii jeszcze mnie nie było ...więc ...hmmm :P ...skonkretyzowanych planów urlopowych jak na razie brak ...hmmm :crossy: :)

...tyle, że na pewno nie w lipcu ...ani nie w sierpniu ...wrzesień, październik jest mi bliższy

 

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ...jeździ, jeżdźi ;) ...w Serbii byłem w maju ...i jakoś nie strzelali ...w Macedonii jeszcze mnie nie było ...

Pewnie, że do Serbii sie jeździ :D ot choćby 2 lata temu sie było...i jest to całkowicie "normalny" kraj...w Macedonii jeszcze nie byłem ale w tym roku na pewno będę przez nia przejeżdżał lecąc do Grecjii.

 

P.S. a chcesz w tych krajach oglądać coś konkretnego czy po prostu tak krajoznawczo zaliczyć :biggrin: :bigrazz: :)

 

Pozdro- Arti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem przez obydwa kraje do grecji początkiem czerwca i serbia jest naprawde ok a macedonia ... nie wiem bo przejechaliśmy ją bez przystanku ale wyglądała na dzikszy i biedniejszy kraj od serbii aczkolwiek krajobrazy dużo ładniejsze niż te które oglądaliśmy w serbii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbia - wspaniała, mili ludzie (gorzej z policjantami ;p )

Osobiście polecam kawiarenkę nad Dunajem pod Twierdzą Petrovaradin - Wprost cudo :wink:

Nocą życie tętni na maxa - pierwsza w nocy a kawiarenki nawet na wsiach wypełnione po brzegi - ludźmi i niesamowitą atmosferą :P

 

Macedonia - wspaniali ludzie, mało tego można z nimi się dogadać - po Polsku. Język jest tak podobny, że głowa mała... tyle tylko, że piszą cyrylicą - no ale to raczej nie problem.

Polecam przejechać przez macedońskie góry, piękne widoki, dzikość przyrody... Dzikość do tego stopnia, że jak wracałam w nocy, podczas pełni księżyca, przy drodze siedział - biały wilk, no wprost obłęd... ;)

 

Do tego w sezonie letnim dochodzi taka (nie)mała atrakcja - przepyszne arbuzy :icon_mrgreen:

 

Jak nic - polecam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...