Skocz do zawartości

Nie jesteśmy kumplami, więc nie starajcie się na siłę dotrzymywać towarzystwa


elbarto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojecia jak to zostalo zalatwione ale w dowodzie stoi jak byk samochod osobowy, natomiast pasow nie ma, jedyne co zrobili w nim to jakis autoryzowany zaklad zrobil kierunkowskazy z przodu i z tylu takie gowniane ale homologowane i cala ta przerobka kosztowala 2600

 

Czyli pewnie jak go zatrzymają Polucjanci to dostanie mandacik.

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Co do trajek to np. w niemczech mozna zarejestrowac albo jako auto albo jako motocykl.

 

Jako auto musi byc wyposazony w pasy bezpieczenstwa

 

Jako motocykl kierowca i pasazerowie ( bo sa i 3 osobowe ) w helmach.

 

Tak wiec kazdy ma prawo wyboru.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co do tematu to jestem takiego zdania:albo jechac tak przez pewien odcinek tak aby kolesie szybko zostali z tyłu albo zwolnić i dac im sobie pojechac przecież kilka sekund nas nie zbawi.Ja stosuje pierwszy sposób naprawde działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kask to mnie nic nie przekona.

Pewnego dnia mając niewielkie doświadczenie w jeździe motorkiem jechałem sobie polną drogą, przed zakrętem w prawo, było z górki, jechały dwie babki na rowerach. Przyspieczyłem aby przed zakrętem je wyminąć, jakoś mnie zarzuciło, puściłem gaz (teraz wiem, że to był największy błąd) i łubudu na lewą stronę. Walnąłem głową w ziemię, a nie był to asfalt tylko ubita droga z kamieniami gdzieniegdzie.

Całą resztę dnia bolała mnie głowa od uderzenia, więc nawet jadąc 5km/h i nie ważne czy do sklepu czy gdzie - mam kask.

A ile się zeszukałem kasku na moją głowę, lepszego niż tornadoshit to nie wspomnę. Komfort jazdy w lepszym kasku z przeźroczystą szybką... bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...