Skocz do zawartości

Posiadam "troszkę" serwisówek 30Gb-> udostępnię


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie posiadam spisu a co najgorsze czasu żeby go zrobić .

Proszę pytać na bieżąco postaram się pomagać .

Nie posiadam też własnego serwera , więc lądowac będą na jakiś darmowych .

Nie wysyłam całości i większej ilości . Pasożytom handlującym serwisówkami mówię NIE !!!

Masz moto o które pytasz w avatarze = masz moją pomoc .

 

Serwisówek w j.polskim NIE MAM i proszę o takie nie pytać !!

 

AdamOSA

 

 

Witam :-) Poszukuję schematu podłączenia zegarów w Suzuki VZ1600, czy mialbyś coś takiego ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam bardzo serdecznie, czy ma ktoś z Was może serwisówke w jezyku polskim do Suzuki GSX 600F rok 2000 ? Szukałem, sciagalem rozne i albo po angielsku albo do starszych rocznikow... lub okazywalo sie ze to do bandit'a, czasami linki nie dzialajace... Bede bardzo wdzieczny jezeli ktos mi wysle na np. maila lub poda link działający do gsx'a600. dziekuje i pozdrawiam. gg.12884389 , mail [email protected]

Edytowane przez Paweli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, czy ma ktoś z Was może serwisówke w jezyku polskim do Suzuki GSX 600F rok 2000 ? Szukałem, sciagalem rozne i albo po angielsku albo do starszych rocznikow... lub okazywalo sie ze to do bandit'a, czasami linki nie dzialajace... Bede bardzo wdzieczny jezeli ktos mi wysle na np. maila lub poda link działający do gsx'a600. dziekuje i pozdrawiam. gg.12884389 , mail [email protected]

http://forum.motocyklistow.pl/UWAGA-NIE-MA...SKU-t84423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...