Skocz do zawartości

Raciechowice (kto był)????


paolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było spoko szkoda że zmienili trase w klasie 125 2t(najbardziej w d..pe dostali chłopcy z klas 65 i 80 cc dla nich największe brawa :cool: no i dla gościa który jechał w klasie open leciwą yamahą DUŻE BRAWA za ducha walki a poza tym to wstyd dla KTM ze na jego pikniku yamaha tak mu daje po dupie !! ps. są to moje subiektywne opinie i byc może niekoniecznie trafne...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem. Jak zmontuje film to wrzuce na YouTube i dam linka na brudne filmy.

Zawody były o tyle fajne ze trasa była naprawde dobrze przygotowana, wyrównana i poszerzona bo to co sie tam przedtem działo za poprzedniego opiekuna to był dramat :buttrock: Wszystko przebiegło szybko i sprawnie dołownie jedna klasa kończyła i dróga zaczynała bez zbędnych przerw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie maniacy KTM-owców :icon_mrgreen:

 

byłem tam i zrobiłem kilka fotek. Impreza była czaderska, co później owocowało zbieraniem szpachelką gliny z wanny po kąpieli ;-)

 

Zdjęcia, które swoje umieściłem, mozecie oglądać poniżej na stronie z tej imprezy jak i z pozostałych z zeszłego roku.

 

http://picasaweb.google.com/masqar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, byłem - jako organizator.

Dla rozgoryczonych zmianą trasy, niestety nie moglismy załatwić chipow, a po tej błotnej kąpieli numery były dla sędziów nie do odczytania, tylko dlatego trasa została zmieniona. Poza tym na torach mx nie stosuje się bajorek, i innych błotnych przyjemności. A szczególnie u nas, gdyż gliniaste podłoże dosłownie zatrzymuje motory.

To tyle w kwestii wyjaśnień. Mam nadzieję,że następne zawody będą jeszcze lepsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ukończył 2-gi bieg ?? , bo w pewnym momencie gdzieś mi znikł (chociaż mogłem go nie widzieć przez ten kurz :icon_question: ).

 

Dokładnie na 2gim biegu gdzieś sie ulotnił szybciutko :| może ze 2 czy 3 okrążenia zrobił i już go nie widziałem

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na 2gim biegu gdzieś sie ulotnił szybciutko :| może ze 2 czy 3 okrążenia zrobił i już go nie widziałem

 

Pozdrawiam Wojtek

owa yamaha padla na tym skrócie :wink: problemy techniczne ale jak dla mnie kolega kierowca ma JAJA!!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...