Skocz do zawartości

Karta pojazdu a motocykl sprzed 1999 roku


FRIDGE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak wygląda sprawa rejestracji pojazdu z roku 1999 (sprzed 1 lipca

1999 roku - wtedy weszły karty pojazdu) który był kupiony w polskim salonie i przy zakupie w salonie nie otrzymał takowej karty bo ich jeszcze nei było (jeden właściciel od 1999r.- nie martwił się tym bo do dzisiaj motocyklem jeździ).

Czy będą jakieś problemy przy rejestracji?

Kto wydaje kartę pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to sie przyda.

Jak mojemu starszemu skonczyl sie stary dowod rejestracyjny (brak miejsca na przeglady) to jak mu wydawali nowy to nie musial miec wydawanej karty pojazdu ani nowych tablic (bo rejestrowany byl jak jeszcze byly stare tablice, stare dowody i stare tablice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda sprawa rejestracji pojazdu z roku 1999 (sprzed 1 lipca

1999 roku - wtedy weszły karty pojazdu) który był kupiony w polskim salonie i przy zakupie w salonie nie otrzymał takowej karty bo ich jeszcze nei było (jeden właściciel od 1999r.- nie martwił się tym bo do dzisiaj motocyklem jeździ).

Czy będą jakieś problemy przy rejestracji?

Kto wydaje kartę pojazdu?

 

Cześć. Jeśli nie pojazd nie ma karty pojazdu i był kupiony w polskim salonie, to karty pojazdu nie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli motocykl został kupiony w salonie lub sprowadzony przed 1999 rokiem kiedy to karta pojazdu nie była jeszcze wymagana to teraz przy zmianie właściciela a co za tym idzie ponownej rejestracji karta pojazdu nie jest wymagana. Pojazdy te nie maja karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...