Skocz do zawartości

rs 50


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ta cała dyskusja to jest o kant dupy potłuc. Silniki te same, a w przypadku 50ccm w 2T to wszystko zależy od egzemplarzu na jaki się trafi... Co do tych skrzyń to ja nie wiem skąd wy macie takie informacje. Mój kolega ma Aprilie z 1994 i ma 6 biegów. Jeżeli się umie ocenić czy motor jest w dobrym stanie to nie ma to znaczenia czy jest to Rx, czy Rs czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sypaniem silnikow w apriliach to chyba jakas bajka... Syn znajomego ma aprilie rx 50 z am5 i ten silnik nie chce sie dojechac, znajomy nim jezdzil po poligonach itd wcale go nie oszczedzajac tylko ciagle pelna faja, pozniej przez kolejne wakacje silnik ten sluzyl w motorynce pony a teraz znow jest w ramie aprili i silnik dalej chodzi a minely juz chyba z 3 lata ostrego katowania. Co prawda kompresja jest juz na niskim poziomie ale silnik dalej pali z kopa, rozpedza sie na kazdym biegu itp i dalej chodzi i zapewne bedzie chodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to Rx, czy Rs czy coś innego.
To zes teraz dowalil to juz trzeba bylo porwnac z TZr albo z Rieju jakims a nie rx z rs no by cie twoja byla:|W tym segmecie to juz akurat co ci sie bardziej podoba i czego jestes fanem.bo wiekszosc scigalek 50cmm ma ten sam silnik.Am6 to wytrzymale silniki tak jak i 5.jak chcesz to bierz jezeli nic lepszego nieznalazles.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sypaniem silnikow w apriliach to chyba jakas bajka... Syn znajomego ma aprilie rx 50 z am5 i ten silnik nie chce sie dojechac, znajomy nim jezdzil po poligonach itd wcale go nie oszczedzajac tylko ciagle pelna faja, pozniej przez kolejne wakacje silnik ten sluzyl w motorynce pony a teraz znow jest w ramie aprili i silnik dalej chodzi a minely juz chyba z 3 lata ostrego katowania. Co prawda kompresja jest juz na niskim poziomie ale silnik dalej pali z kopa, rozpedza sie na kazdym biegu itp i dalej chodzi i zapewne bedzie chodzil.

 

 

moze ma servisówke do silnika am5?? ( na kompa fiszki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...