Skocz do zawartości

Nowy Tor - Świętokrzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich brudnych motocyklistów na nowo otwarty tor który zbudowaliśmy w 2tyg na starej piaskowni . Tor mieści się w miejscowości Konary gmina Wodzisław woj. Świętokrzyskie. - patrząc na stronie http://mapa.szukacz.pl/ miejscowość ta znajduje się dokładnie pomiędzy Kielcami a Krakowem. Galeria z toru znajduje się tutaj http://www.myszon.info/Galeria/motopark/ . Tor jest własnością AKM YakuZa - www.akmyakuza.go.pl . Dojazd od Krakowa to 70km , od Kielc 45km , od Buska Zdroju 45km , od Częstochowy 107km - Zapraszam ! kontakt na gg 1232307.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z "otwarcia toru" były 4 Yamaszki i Raptor i pare quadów kimkirimki, wszyscy stwierdzili że tor sie udał i jest zaje*isty, było dużo gapiów, ja ze względu na awarie sprzęgła byłem porządkowych :) zapraszamy wszystkich na tor, jest długi, kilka ładnych prostych, pare hopek, stromy zjazd i podjazd. Może uda sie załatwić pare fotek to wrzucimy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myszon zrobcie jakies zdjęcia jak jezdzicie na tym torze Wy i inni riderzy. Ja narazie mam tak zawaloną głowe uczelnią i pracą ze motoru przez nastepne 2 tyg nie zobacze :buttrock:

Ostatnio jezdziłem w Krakowie po nieznanym mi do tej pory piaszczystym torze i bardzo mi sie spodobało mimo kilku gleb spowodowanych brakiem obycia z piachem :biggrin: więc kiedyś zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie

 

Niewiem czy wszyscy wiedzą że już 14 października robimy I Edycje Amatorskich Zawodów MX & ATV - każdy może przyjechać ze swoją maszyną - zapewniamy parking - opieke medyczną - możliwy nocleg - pomiary czasu elektroniczne - piwo i grill , nagrody, puchary i dyplomy dla najlepszych.

 

Plakat

 

www.akmyakuza.go.pl

 

Można już sciągnąć na stronie zgłoszenie na zawody i regulamin.

 

 

Pozdrawiam i Zapraszam

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myszon jak tam z waszym torem w tygodniu bo nie wiem czy w niedziele wpadne ale napewno bede mial jeden dzien wolny w tygodniu i bym podjechal do Was zobaczyc wasz placyk.pozdro

 

 

Gawron daj znac do mnie pw bo nie moge nic do Ciebie wyslac a jestem wlasnie w kraku i moze gdzies jezdzicie to wpadlbym do Was.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszon jak tam z waszym torem w tygodniu bo nie wiem czy w niedziele wpadne ale napewno bede mial jeden dzien wolny w tygodniu i bym podjechal do Was zobaczyc wasz placyk.pozdro

Gawron daj znac do mnie pw bo nie moge nic do Ciebie wyslac a jestem wlasnie w kraku i moze gdzies jezdzicie to wpadlbym do Was.Pozdro

 

Można wpaść w tyg z wyjątkiem czwartku bo będzie fadroma poszerzała, równała i rasowała tor.

 

Wczoraj byłi z twoich stron goście czyli z Częstochowy - a dokładnie to Zdzichu :flesje: ten co w Biskupicach działa.

 

Gawron coś sie nnie odzywa - sam mu wysłałem kiedyś PW z zapytaniem czy wpadnie i 0 odpowiedzi.

 

Pozdro i Zapraszam w Niedziele :clap:

 

ZAWODY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...