Skocz do zawartości

Jaki rocznik tego ktm ?


Rekomendowane odpowiedzi

znaczy sie jakbym kupowal to nic bym nie dokladal :D Ale to jeszcze nic nie wiadomo bo jak dalej ten KTM nie bedize jechal tak jak ma jechac to nie biore ;P

ej ale ten KTM jest warty w tym momencie góra 1500zł!! Ja swojego ktory był 100% sprawny i wyglądał o niebo lepiej, był młodszy i co najwazniejsze miał homologacje i był zarejestrowany pusciłem za 3100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko :banghead: Dlatego nie kupowalem :banghead: ale teraz zastanwiam sie nad ta DT 125 ... co myslicie ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2848323

 

 

dodam ze jest nie ubezpiecona tz nie oplacaona ... :P brak swiatel .... jak na zdjeciach widac kierunkow :banghead: ale gosciu mowi ze wszystko da sie zrobic ... i mysle ze jak zejdzie troche z ceny to moglbym wzisac ;)

Edytowane przez rybex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko :) Dlatego nie kupowalem :) ale teraz zastanwiam sie nad ta DT 125 ... co myslicie ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2848323

dodam ze jest nie ubezpiecona tz nie oplacaona ... ;) brak swiatel .... jak na zdjeciach widac kierunkow ;) ale gosciu mowi ze wszystko da sie zrobic ... i mysle ze jak zejdzie troche z ceny to moglbym wzisac ;)

Czysto teoretycznie nie mozesz kupic pojazdu bez OC - nie przerejestruja Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie nie mozesz kupic pojazdu bez OC - nie przerejestruja Ci

 

Oczywiście że może. Jeśli poprzedni właściciel nie opłacał składek, kupujący od reazu po zakupie ubezpiecza pojazd i rejestruje. Za okres bez ubezpieczenia odpowiada poprzedni właściciel bo był na niego. Juz to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że może. Jeśli poprzedni właściciel nie opłacał składek, kupujący od reazu po zakupie ubezpiecza pojazd i rejestruje. Za okres bez ubezpieczenia odpowiada poprzedni właściciel bo był na niego. Juz to przerabiałem.

 

Dlatego napisalem czysto teoretycznie. Nie kazdy zaklad chce ubezpieczyc cos co w dowodzie rejestracyjnym nie widnieje jako twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gosc nie płacił OC to jak kupisz to podpisz umowe na tydzień pozniej np bo musisz zawrzec polise dokładnie w tym dniu co jest data na umowie. Inaczej są surowe kary. CZy pojazd stoi i czy lezy w szopie jak jest zarejestrowany to OC musi być płacone :biggrin: takie czasy :/

Kolo od ktorego ja kupiłem jak ubezpieczyłem moto to wyrok na niego jak sie okazało wydałem bo PZU odrazu powadomoiło kogos tam ze on przez 2 lata nie płacił OC a pojazd był zarejestrowany. To była kwota zędu kilku tysięcy zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak umowe napisze na ten i na ten dzien to musze w ten sam dzien przerejestrowywac czy jak ?? :) bo nie rozumiem za bardzo :P ... motor jest nie oplacany nie wiem czemu ... i wogole :) ale moze go wezme :D wiec doradzcie co mam robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak umowe napisze na ten i na ten dzien to musze w ten sam dzien przerejestrowywac czy jak ?? :icon_twisted: bo nie rozumiem za bardzo :P ... motor jest nie oplacany nie wiem czemu ... i wogole :) ale moze go wezme :D wiec doradzcie co mam robic ;)

tam kiedy go zarejestrujesz to niewazne. Ważne jest to zebyś w dzień napisany na umowie poszedł do np PZU i zawarł nową polise ubezpiecznia OC i zapłacił. A potem jak przerejestrujesz juz (o ile jest wogole do tego komplet dokumentów) to idziesz znów do tej samej ubezpieczalni i wypisują CI nową polise z nowymi danymi czyli z nowymi nr tablicy rejestracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam w tym moto nie widze rewelacji i wydaje mi sie ze interesu na tym nie zrobisz, po pierwsze moto ma juz swoje lata bo to rocznik '90 i malo kto na takie patrzy i bedzie ci ciezko sprzedac a po drugie troche trzeba do niego dolozyc a za te pieniadze kupi sie juz jakis rocznik '96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...