Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do śpiwora i karimaty i ew. namiotu, osobiście biorę gdyż nie wiem czy w drodze powrotnej nie zatrzymam sie nad jakimś jeziorkiem.

Do listy rzeczy jakie wypedało by wziąć dopisz kąplet żarówek i świec a także smar do łańcucha.

Walutę wymienisz sobie na granicy. Obowiązkowo aparat fot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana......................żona nie jedzie :) ..................................... Jade sam :crossy:

 

p.s. Troszke sie pogubiłem, Wyjazd jest 27.07.2007? :)

lol... klaudiusz... czyżbyś jak zwykle chciał skrewić :P

 

Patrzę sobie na mapę - z Suwałk do Wilna przez Mariampol i w prawo ? czy rzeczywiście aż przez Kowno ? Co prawda różnica raptem 20 km

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol... klaudiusz... czyżbyś jak zwykle chciał skrewić :)

 

Patrzę sobie na mapę - z Suwałk do Wilna przez Mariampol i w prawo ? czy rzeczywiście aż przez Kowno ? Co prawda różnica raptem 20 km

Mario, ja sie poważnie pytam, jakoś mi sie daty pomieszały :crossy:

 

p.s. Mi wszystko jedno byle by nie przez Białoruś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mało mam czasu na forumowanie ostatnio. Mam pytanie natury czysto strategicznej - do kiedy jest ostateczny termin 100%-wych deklaracji obecności, oraz do kiedy mogę dopisać na listę obecności osobę towarzyszącą? Jedziemy na rympał? Są już zarezerwowane miejsca? Wybaczcie, żem nie na czasie, ale "życie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te osoby, które sie juz wpisały jadą na 100%. Czas pokaże. Kolega vigaCMHQ zarezerwował 5 pokoi 4 os., więc jeżeli wszyscy deklarujący się przyjadą, to może sie okazać że wiecej miejsc nie ma (ale to chyba nie stanowi problemu). Miejmy nadzie, że tak nie bedzie.

Myślę że dopisywać się można do 25.07, tak aby wiadomo było kto w końcu jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewulec - haha - o tym kto jedzie na 100% to pewnie dowiemy sie dopiero w dniu wyjazdu pod kinem Wisła i w Suwałkach :PPPPP - wiesz jak to jest :D

 

wieczny student - zdeklarowac mozesz się nawet w dniu wyjazdu.

Pokoje co prawda są zarezerwowane /5 pokoi 4-osobowych/ ale w razie co to coś się dokombinuje na miejscu.

Ważne abyś zdążył na czas odprawy w ustalone miejsce :PPPP

 

 

 

klaudiusz - wyjazd 27.07 /piątek/ - kilka postów wcześniej masz dokładny plan podróży.

 

 

 

mario33 - co do Kowna to była propozycja - jeśli bedą chęci, siły i czas to lecimy przez Kowno - ale o tym to sobie podyskutujemy na popasie w Suwałkach :icon_rolleyes:

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że wszyscy pojadą :icon_rolleyes:

 

Może być przez Kowno - aby jak najmniej TIR-ów... ile może zabrać 230 km z przekroczeniem granicy ? 5 godzin ?

 

BTW większośc kantorów w Wilnie podobno przyjmuje złote więc nie ma sensu nic innego brać, to prawda ?

 

Aha jeszcze fajne linki:

 

http://pl.polskidom.lt/ - tu śpimy :D

 

http://www.inyourpocket.com/lithuania/vilnius/en - świeży update co do imprez i knajp w Wilnie (po ang.)

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę sobie na mapę - z Suwałk do Wilna przez Mariampol i w prawo ? czy rzeczywiście aż przez Kowno ? Co prawda różnica raptem 20 km

Droga z Mariampola do Wilna (A16) jest akurat w przebudowie, nie jest to jakaś straszna rozwałka, ale było tam sporo kiepskich odcinkow (jezdnia) i parę "mijanek" ze światłami. To stan z Czerwca, pewnie jeszcze całkiem nie skończyli... Jadąc tamtędy można w miejscowości Aukstadvans odbic na krętą i pagórkowatą, wśród pieknych jezior, stawów i łąk biegnąca drogę 221 by niezłym choć wąskim asfalcikiem dojechać do autostrady w Viewis i dalej Wilno. Niestaty jest to trochę nadłożenia drogi.

Do Kowna droga jest niezła (Via Baltica), Kowno-Wilno to autostrada, dość ruchliwa ale autostrada.

 

I jak ktoś chce poczuc wiatr we włosach - na Litwie można jeździć bez kasku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jak chcecie bez Tirów to .............

proponuje puste przejscie w Ogrodnikach i : droga 135 do Lazdijai, 132 do Olita, 220 do Trokow i do Wlna juz kawałek stamtąd :)

niedawno tamtedy jechalem, Tirów Brak ! droga czasami drugiej katagorii, ale i tak lepsza niz u Nas, kilka fajnych zakretow i górek, pozdro ! ! ! !!

 

ale plan juz pewnie jest wiec sie nie wymądrzam !

pozdrawiam

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jak chcecie bez Tirów to .............

proponuje puste przejscie w Ogrodnikach i : droga 135 do Lazdijai, 132 do Olita, 220 do Trokow i do Wlna juz kawałek stamtąd :smile:

niedawno tamtedy jechalem, Tirów Brak ! droga czasami drugiej katagorii, ale i tak lepsza niz u Nas, kilka fajnych zakretow i górek, pozdro ! ! ! !!

 

To mamy jakies sprzeczne zeznania :) Trasa o ktorej mowisz - 211 km z Suwałk. Róznica prawie żadna...

 

Jak jest z tymi TIR-ami wiec ???

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanko:

 

Jaką przewidujecie prędkość przelotową?

 

Dzielimy sie jakoś na wariatów, normalnych i dziadków? ;) :smile:

Klaudiusz a Ty to sledzisz temat i się celowo na ... hmmm.. mało rozgarniętego kreujesz? :) Czy Ci się nie chce poczytać ? :) Tam wszystko jest napisane na poprzednich stronach ;)

 

Dwie grupy prawdopodobnie, w tym pewnie jedna szybsza. Przelotowa w wolnej grupie raczej spokojna 90, w kazdym razie blisko przepisowych.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !

mario33 nie wiem jak jest caly czas ale jechalem tą co napisalem w jedna strone i pusto bylo, a wracalem przez Budzisko i Suwałki - MASAKRA tirowa :)

 

ale tak bylo 3 tygonie temu, na chwile obecna kto wie .... :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...