Skocz do zawartości

Weekend w Wilnie w lipcu


drzewulec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No miłego śmiganka ojcowie i mateczki, mam nadzieję, że będzie w czasie tego wypadu cos z naszej wyprawy na Ukrainę. Szkoda, że nie moge do Was dołączyć - Spławik może bym się wreszcie do Afryczki przekonał....Tomek trzymaj towarzystwo mocno za twarz aby Ci sie nie rozłazili jak na Ukrainie. Mario Ty tez trzymaj fason i nie pękaj. Drzewulec poduczyłeś się troche wschodnich języków?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miłego śmiganka ojcowie i mateczki, mam nadzieję, że będzie w czasie tego wypadu cos z naszej wyprawy na Ukrainę. Szkoda, że nie moge do Was dołączyć - Spławik może bym się wreszcie do Afryczki przekonał....Tomek trzymaj towarzystwo mocno za twarz aby Ci sie nie rozłazili jak na Ukrainie. Mario Ty tez trzymaj fason i nie pękaj. Drzewulec poduczyłeś się troche wschodnich języków?....

Marcysiek żałuję że nie jedziecie z Pierwoszowem ale chyba macie w tym terminie plany wypadu na Chorwację. Gdyby jednak się okazało, że na Chorwację jest po drodze przez Wilno albo Wafkę to drzwi moje zawsze otwarte. Nakarmię, napoję, przenocuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek żałuję że nie jedziecie z Pierwoszowem ale chyba macie w tym terminie plany wypadu na Chorwację. Gdyby jednak się okazało, że na Chorwację jest po drodze przez Wilno albo Wafkę to drzwi moje zawsze otwarte. Nakarmię, napoję, przenocuję...

Trzymam za słowo, ale musisz mi dać się Afryczką karnąć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie braku łóżek dla dołączających do grupy w ostatniej kolejności, zastosujemy wariant jak za Bugiem

- jedno na drugiem... :cool:

 

Widzę, że mamy na liście dwóch doświadczonych zapinających:

- Spławik

- Robson

Czuję się bezpieczniej :biggrin:

 

Proponuję podzielić się na dwie chorągwie, żeby było bezpieczniej i przyjemniej.

Prowadzących wyznaczymy na odprawie pod kinem, podzielimy skład, zaś zapinających desygnowałem powyżej.

Ja zabieram apteczkę i proszę, żeby nie była to jedyna apteczka na wyjeździe.

Buziaki wszystkim.

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że mamy na liście dwóch doświadczonych zapinających:

- Spławik...

Czuję się bezpieczniej :buttrock:

 

Ja rozumiem, że mam złą reputację na tym forum ale od razu "zapinający" :flesje:

Ja sobie tylko spokojnie jadę na końcu i rozmawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja rozumiem, że mam złą reputację na tym forum ale od razu "zapinający" :)

Ja sobie tylko spokojnie jadę na końcu i rozmawiam...

 

... wężykiem :D kończąc te rozmowy na dyskusjach z tępymi policmajstrami :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram apteczkę i proszę, żeby nie była to jedyna apteczka na wyjeździe.

Na Ukrainie nie była jedyna to i tutaj nie będzie... Tyle nas będzie to przewidujesz jakieś zadymy z porozbijanymi nosami, Kamandir ? :icon_mrgreen:

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, proszę o dopisanie również mojej osoby do listy wyjazdowej.

Tomek zadzwonił w piątek i sprzedał mi info o wyjeździe. Nie mógł bym sobie odmówić tej przyjemności. Szkoda tylko, że swojego GS-a pożyczyłem już koledze, który w środę rusza na 2-tygodniową trasę po europie, tak więc będę jechał na małym GS. Myślę, że też będzie fajnie.

Co do noclegu - mogę spać na podłodze w pokoju, jeśli zabraknie łóżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaaaaa... sie dzieje :PPPPP

 

- Tomek Kulik

- DrSpławik

- anulka

- vigaCMHQ

- klaudiusz +1

- wieczny student

- zoltecek

- drzewulec

- Pol_dek

- wolkan

- Jankes + 1

- kendo +1

- plooscva

- mario33 + 1

- Jaskiniowiec

- ruso

- Robert L.

- ROBSON + 1

- elbarto

- i prawdopodobnie rob_rocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że swojego GS-a pożyczyłem już koledze, który w środę rusza na 2-tygodniową trasę po europie, tak więc będę jechał na małym GS.

Pożyczyłeś swoje moto ?!? i to takie moto ?!? I to w taką podróż ?!? :flesje: O ja Cię... Podziwiam, ale przyznaję, że ja bym takim altruistą nie był... :clap:

 

Szkoda, bo duży GS to mój cel w świecie motocykli... :clap:

 

Uaaaaaa... sie dzieje :PPPPP

I tak wszyscy nie pojadą :biggrin:

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy nie pojadą ;)

 

 

To się ich op...li na forum za zaśmiecanie wątku. Chyba, że będzie wyraźny powód. Nie może byc tak, że kolega vigaCMHQ rezerwuje miejsca dla coraz to większej grupy, a faktycznie dojeżdza 1/3 całości.

Oczywiście nie łudzę się, że pojadą wszyscy...

Edytowane przez drzewulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...