Skocz do zawartości

636 VS GSXR600


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Szukam tu przede wszystkim ludzi ktorzy wiedza cos o 636, bo GSXR jest dosc powszechny i jako takie info mam :)

Chodzi mi mianowicie o rocznik 2003 bo do takiego sie po sezonie przymierzam. Ogolnie to przewaga jest na korzysc 636, ze mniej awaryjna, zrywniejsza i hamulce miedzy 636 a GSXR jak niebo i ziemia.

A Wy co sadzicie? Ktore wybrac?

Pozdrowionka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma 636, ja mam 600 K4. Niestety w kawce w ubiegłym sezonie pękł zawór wydechowy i pozacierały sie panewki ( a moto latało może z 30min na gumie i to nie w pionie). W każdym razie silnik wymieniony. Gixxer bardziej stabilny. Hamulce rzeczywiscie kawka ma lepsze w serii ale gdy do gixa założysz oplot i konkretne klocki to naprawdę nie masz na co narzekać.W kawie hamulce są bardziej w stylu "on-off". Fakt że moto stawało na przodzie ale miałem problemy z modulacją hebla. Co do silnika to do ok 9tys obr. idą łeb w łeb (a czasem nawet gix lepiej). Przy starcie z drugiego biegu gix wychodzi do przodu po czym przy 200 kawka dochodzi i wysuwa sie na długość jednego motocykla,tak jest juz do końca. Kawa pije olej (zarówno na poprzednim silniku jak i na zmienionym który miał 3 tys przebiegu) a ja zrobiłem już 5tys i jeszcze nic nie dolałem. W zakręcie pewniej prowadzi się suzuki.

 

A tu wspomniany wcześniej start z dwójki (sorki za jakość)

 

 

PS. Jutro postaram sie jeszcze coś dopisać

 

PS2 Dopiero teraz zauważyłem że chodzi o rocznik 2003.To w takim kawa bo ma trochę nowszych rozwiązań i ogólnie ładniejsza.

Edytowane przez redline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...