Skocz do zawartości

Ponad 300KM motorowerami...


Lidkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak w trasie 300km w jedna strone... ale ja na GT 80 83r w ubiegłym tygodniu zrobiłem trase 160km. (prędkość wg mojego licznika 70 km/h a według K-750 80km/h) kluczy mialem sporo i nawet jeden mi sie przydal gdyż po dojechaniu na mazury musiałem naciągnąć łańcuch bo sie troche poluzował... długa jazda jest męcząca, mi po 60km juz bolaly plecy , nie mowiac juz o tylku :icon_rolleyes:

 

 

z kluczy to wezcie tylko jeden komplet (najlepiej od 8 do 22 + kombinerki)... tak zeby tylko jedna osoba ciągneła graty...

 

 

sprawdźcie przed wyjazdem naciąg łańcucha, stany płynów, ciśnienie w oponach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysmy jechali w 3 osoby na 2 moto i co jakis czas sie zmieniali... ale chart jest duzo wygodniejszy od jinchenga.... wiekszosc trasy jechalem chartem i powiem szczerze ze zmeczony nie bylem... wyprostowany, wygodna kanapa... :icon_rolleyes: fajnie bylo... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki przydaly mi sie te stornki co podaliscie!

 

naped wlasnie wymieniam w derbi i szlif robie wiec powinna byc cud malinka :icon_rolleyes:

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za spoko opinie i wypowiedzi!

 

pozdro !

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc twardy nie wiem czy derbik jest na tyle wygodny :icon_rolleyes: mialem kmx 125 i wiem ze do wygodnych nie nalezy :wink:

ja jechalem ostatnio yamaha sr 500 z 350km i bylo super mogle jeszcze 2 razy tyle przejechac i nic by mi nie bylo a rok temu jechalem z łodzi do mińska maz. na zlot na M-72 i mialem dosyc po prostu zesztywnialem :icon_rolleyes:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc twardy nie wiem czy derbik jest na tyle wygodny ;) mialem kmx 125 i wiem ze do wygodnych nie nalezy :cool:

ja jechalem ostatnio yamaha sr 500 z 350km i bylo super mogle jeszcze 2 razy tyle przejechac i nic by mi nie bylo a rok temu jechalem z łodzi do mińska maz. na zlot na M-72 i mialem dosyc po prostu zesztywnialem :crossy:

powodzenia

 

Masz racje. Takie enduraki jak KMX czy jak moja Aprilia SM mają niewygodne siodła (przynajmniej dla mnie) Po 50km strasznie juz dupa boli, a jak kiedyś przejechałem ze 200 to myślałem że z motoru spadnę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...