Skocz do zawartości

Tłumik Montii Motorsport do Fazera 600


Rekomendowane odpowiedzi

Sam chciałem taki tłumik montować do Afryki, ale sobie odpuściłem. Na LeoVince'a na pewno stać mnie nie będzie, ale to nie znaczy, ze mam eksperymentować z silnikiem zakładając tłumik, który jak pasuje do wszystkiego, to pasuje do niczego. Do singla bym się nie bał ładować, ale tak jak w Twoim przypadku do R4... Asekuracyjnie bym sobie odpuścił taki zabieg...

 

Średnica rury wewnątrz tłumika jest taka sama jak średnica splotu czterech kolektorów wchodzącego do tłumika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem zamiar nabyć taki tłumik, ale mechanik odradził mi ten zakup. Ten tłumik pasuje do "wszystkiego", tylko pytanie jak będzie reagował twój silnik weż też pod uwagę, że jest to sama końcówka i będziesz musiał go jakoś połączyć z kolektorami. Uważam, że lepiej kupić używany w dobrym stanie lub poczekać do zimy(wtedy jest taniej) i kupić nowy do tego konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Jednak zakupiłem wydech MONTII Oval do mojego Fazerka. Fajnie basuje, jestem zadowolony z tego wydechu jak narazie. Zadnych regulacji gazników nie robiłem. Musze teraz zobaczyc czy spalanie jest takie same jak na orginalnym wydechu i szybkosci fazerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie Fazer na prędkosci nic nie stracił spalanie troszkie sie zwiekszyło swiece wykrecałem są koloru kawa z mlekiem.Tu jest kilka fotek wydechu.

http://picasaweb.google.com/Glizdar/Fazer

Co do dzwieku to jeszcze nie nagrałem ale bedzie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Glizda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K!!! jak wy takie splanie w swoich fazerach wyciagacie ??? kurde mi sprzet najmniej spalil 6,1/100 najwiecej 6,7/100 . Fakt ze najwyzsze zanotowalem na samym poczatku jak sie w sprzet wjezdzalem. Fakt ze jezdze caly czas po miescie, ale mimo wszystko..... sory za offtop, ale nie wytrzymuje jak widze ile wam fazery spalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...