Skocz do zawartości

Samochody z duzym zbiornikiem paliwa


R.Y.B.A
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytalem ogloszenie do sprzedania Pan mial BMW 525TDS taa e34 z przerobionym bakiem na 185litrow :]

ALE TUTAJ kolega mnie milo zaskoczyl:

((Do znajomego wożą paliwo starymi S-klasami to mają poprzerabiane baki na 230l)) Powiem tak... TWARDO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz kogoś pewnego to nie obawiaj się paliwa, paliwo jest ok, jeśli ten co je sprzedje nie kombinuje,na ukrainie masz 98, 95, 92, 76, jak przywiezie Ci gówna to jest problem... przejazd przez granice to jak się zmieścicsz w 6 h yo jest sukces, psychicznie szykuj sie na ok 12 + prezenty... pozdrawiam

panowie

na Ukrainie nie ma paliwa 98. tam sie jej nie produkuje. to tylko nalepka na dystrybutorze zeby wydebic troche wiecej kasy za to samo paliwo. 95 tez jest tylko 95 w teorii. ma pewnie z 90. i kazdy kierowca ukrainski wam powie ze 98 najczescie sa gorsze niz 95.

 

a po drugie to: jaki zarobek jest na przewiezienu 100 litrow paliwa?

policzmy:

cena 100 l na Ukr za 95 to bylo w wakacje chyba jakos 4,5 UAH za litr czyli jakies 2,5 PLN za litr. w Polsce 1l 95 mozna kupic za jakies 4,3 PLN (w Tesco 4,18). roznica to 2 zł na litrze. czyli na 100 litrach zarabiasz 200 zł. odpal jeszcze lapowke, zaplac za dojazd i odpadnie pewnie kiladziesiat zlotych.

zostanie 100 z kawalkiem albo i nie.

warto sie pitolic z takim interesem????

 

zeby to bylo oplacalne musialbys mieszkac przy samej granicy i jeszcze miec dostep do jakiegos lewego paliwa na Ukrainie. i jezdzic codziennie. a tam na takich maja specjalne baczenie. zwlaszcza Polacy. widzialem jak opukuja samochod i raz dwa widac czy cos gdzies jest upchane

 

chyba wieksza kase mozna zarobic uczciwie pracujac w Polsce a nie kombinowac

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz to pomnóż przez 25(około tyle kursów w miesiącu).

 

na pewno.. ja bym napisał:

 

100zl podziel sobie na 2 dni bo takie są kolejki, a nie daj Bóg niech Cie zatrzyma ich milicja... oj to zobaczysz ile Ci zostanie... pozniej sobie policz eksploatacje samochodu...

 

dla mnie to zaden biznes...

 

nawet jak jest mniejsza kolejka to co dzien nie pojedziesz, bo jestes zmęczony itp.. wcale nie jest fajnie. Taki wyjazd trwa jakies 15h jak jest mała kolejka.. jak moje wyjazdy trwały 45h to odechciało mi sie..

 

pozdrawiam i powodzenia wytrwałym :crossy:

 

Guzik masz rację!

Edytowane przez nufry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzba mi samochodzik z duuzym bakiem :biggrin:

Co polecacie ?

O pasacie juz wiem (150l)

COs jeszcze ?

Pozdrawiam

 

 

A łyżka na to - NIEMOŻLIWE.

 

90l w dieslu to max, wlejesz może 10% więcej.

Nigdy nie było passatów z takimi bakami.

 

Samoróby - pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...