Skocz do zawartości

Pierwsze moto, pierwsza jazda, pierwsze wrażenia, pierwsze pytania


Rekomendowane odpowiedzi

dziś stałem sie posiadaczem ( jeszcze nie wiem czy szczęśliwym ) TDMy 850 z 2001 robku.

to moje pierwsze moto.

po zakupie przeprowdzałem go do siebie i przy okazji zrobiłem kilkadziesiąt km. na początu wrażenie bardzo dziwne, siedzi sie wyskoko, na wszystkich patrzy sie z góry, ale po pewnym czasie przyzwycziłem sie. samo prowadzenie jest dość przyjemne, silnik idalanie (jak dla mnie) reaguje na gaz. Jazda po zakętach jest przyjemna tylko w połowie, w połowie bo lepiej zbiera mi sie zakręt w prawo niż w lewo, czy to normalne? czy też tak macie, bądź mieliście na początku?

moto jak na swój wiek ma bardzo mały przebieg (13000) nie sądze aby licznik był cofany. mam jednak pytania związane z tym przebiegiem, niestety nie znam historii moto wiec proszę szanownych kolegów o kilka wskazówek.

co ile km zmienia sie olej i filtr w tdm?

to samo z zesawem napędowym, choć na moje oko jest w stanie średnim

czy warto wymieniać płyn chłodzniczy i hamulcowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...m850/tdm850.htm a co do składania sie w winklu to ja do dziś wole te w lewo :notworthy: choć juz jako takiej róznicy mi to nie robi :icon_biggrin: Gratuluje zakupu i oby służył jak najlepiej , a i oby kierowcy rozumu nie brakowało za sterem :lalag: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole lewe zakrety bo wiecej widac i mozna sie lepiej zlozyc, zreszta zawsze sobie na rondzie cwicze, jak jest maly ruch to walne ze 3 koleczka. Tylko ludzie jakos tak dziwnie na mnie patrza :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...