Skocz do zawartości

Chwalę się, a jest czym :)


siarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje

 

i odrazu ci powiem ze po 10 kilometrach napewno go nie wyczules :icon_mrgreen: , jezdzij ostroznie, nie popisuj sie i nie ryzykuj bo nie warto

Szerokiej drogi

Popieram w 100-u %%%

Ja swoj pierwszy ciezki motocykl wyczulem po jakis 10 tys km... Moze masz jakis niebywaly talent do jazdy na moto, ale lepiej uwazaj! Na motocyklu nigdy nie mozna czuc sie w 100-U % pewnie, bo to nmoze byc zgubne...

Gratuluje nabytku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja stażem nie grzeszę i podobne przestrogi otrzymywałem w styczniu po zakupie mojej Virago. Staram się ich trzymać i narazie wychodzi mi to na dobre... Gratulacje z zakupu - najlepiej pojeździć jakieś 2 tygodnie po placu (ósemki, hamowanie itd.) - tak można najlepiej wyczuć motorek, a przy tym bezpiecznie. To na początek. Acha! I również czekam na zdjęcia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

dzisiaj właśnie stało się. nabyłem swój pierwszy motocykl.

miałem problem ze zdecydowaniem się czy kupić Virago 750 czy Vulcana o takiej samej pojemności.

Wcześniej chciałem Virago ale jednak nabyłem Vulcana rocznik 92

Może dlatego że motocykl jest w stanie bardzo dobrym, a może dlatego że w ostatnich dniach nie mogłem znaleźć godnej uwagi Virażki... a pieniążki zaczęły rozchodzić mi się w zastrzaszającym tempie.

Tak więc postanowiłem postawić na Vulcana.

I wiecie co ? Nie żałuję i nie sądzę abym kiedykolwiek to robił

Wiem wiem, dzisiaj zrobiłem nim tylko 10 km, a moja pierwsza jazda o mało się nie skończyła się wywrotką .... ale powiem Wam że po tych 10-ciu km kiedy już nauczyłem się ruszać, zmieniać biegi i w ogóle, kiedy wyczułem go , wtedy to właśnie poczułem że to jest to

Teraz stoi u mnie w pokoju, błyska chromami i tak mnie nęci abym posiedział przy nim, abym jeszcze raz poczyścił chromy, abym jeszcze raz usiadł i ruszył ....

A za oknem ulewa

Przed zakupem myślałem że jest on za duży dla mnie, dla człowieka który nigdy nie jeździł, że będę się bał i Go nie opanuję ... ale teraz wiem że to bzdura i nie ma co kupować jakiegoś pierdzidełka na swoje pierwsze moto ...

Mam nadzieję że przed nami wiele bezwypadkowych kilometrów

 

Pozdrawiam wszystkich

 

PS. Gulgot z rury wydechowej normalnie zwalił mnie z nóg

 

 

Gratuluje :biggrin: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gratuluje!

piekna sztuka!

 

...dlatego, jak mawiał mój kolega: "Niech Ci się nie wydaje, że już umiesz jeździć" i za każdym razem na motor siadaj z pokorą... to gwarantuje, że zsiadał będziesz z uśmiechem :icon_evil:

 

moj instruktor jazdy, jezdzacy 'od dawna' wsiadl na swoja nową VTR i zsiadl spocony.

motocykl potrafi zaskoczyc zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...