Skocz do zawartości

Giżycko 2007


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

ktos wie cos o zlocie w gizycku?

rok temu byl pod koniec lipca.

odbedzie sie w tym roku?

nie moge znalezc zadnej wzmianki w kalendarzu imprez na 2007

 

z gory dzieki

 

btw. kto sie wybiera na ten zlocik?

pewnie od nas wyruszy ekipa 5-10 osob (Endoru Squad Olsztyn).

o uzytkownikach scigaczy nic nie wiem, bo z nimi nie trzymam, ale pwenie tez ktos przyjedzie

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-29.07.2007 XI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy - Giżycko -Twierdza Boyen 2007. Organizator: Grupa Motocyklowa VBoyen,

Warmińsko-Mazurska Strefa Neutralna, ul. Turystyczna 1, 11-500 Giżycko, tel.: 0-602 684 930 - "Maniek-MP" Mariusz Pietrukaniec,

0-608 310 344 - "Huba" Hubert Kieżun, e-mail: [email protected], www.vboyen.republika.pl

 

Do zobaczenia... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super. juz sie balem ze odpuszcza tym roku po zeszlorocznym wypadku (koles zlecial z liny z wysokosci 4 metrow).

 

Lucass - wycieczka na bunkry na bank bedzie. rok temu bylismy w mamerkach, wiec i tym razem na pewno cos zaplanuja.

 

Maro - to mam wypatrywać emki czy draga? bo jak przyjedziesz dragiem to cie za ch..olere nie znajde w tlumie tych starych dziadów na armaturze :icon_mrgreen:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

no to super. juz sie balem ze odpuszcza tym roku po zeszlorocznym wypadku (koles zlecial z liny z wysokosci 4 metrow).

 

Lucass - wycieczka na bunkry na bank bedzie. rok temu bylismy w mamerkach, wiec i tym razem na pewno cos zaplanuja.

 

Maro - to mam wypatrywać emki czy draga? bo jak przyjedziesz dragiem to cie za ch..olere nie znajde w tlumie tych starych dziadów na armaturze ;)

 

 

Widziałem ten wypadek :notworthy:

 

koleś spadł przed samym płotem nad którym był drut kolczasty :D ;) :D :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczesliwie udalo mi sie byc w roku 2007 na zlocie w Gizycu nie spodziewalem sie ze moze byc tak duzo motocykli , przyjechalem w pierwszy dzien zlotu dostalem numerek 107 wyjezdzajac o dzien wczesniej szedl juz numer ponad 400 .Pozatym Gizycko bardzo ładne miasto no i obrotowy most kto nie wiedzial ze jest obiazd musial czekac .

W tym roku jezeli szczescie dopisze napewno sie wybiore

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem w ubiegłym roku w Giżycku akurat w dniu zlotu(miasteczko zostało zajechane przez motocyle), niestety puszką, bo na żaglach z rodziną.

 

A w temacie mostu obrotowego to radzę uważać, widziałem niezły dzwon siedząc w knajpie przy moście.

 

Padał deszcz, a most ma nawierzchnię drewnianą więc motorki bardzo nieładnie się na nim zachowują.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Giżycku byliśmy w 2007 roku i było świetnie :bigrazz:

Mamerki zaliczone, ale wstyd się przyznać, że Twierdza nie zdobyta :(

Trzeba to koniecznie naprawić :icon_mrgreen:

 

Czy ktoś się wybiera w 2008 roku?? Dajcie namiary...

 

Pozdrawiam :buttrock:

Edytowane przez lukkasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale cos wiecej wiadomo, oprócz tego że będzie?

 

Ja mam chęć też sie wybrać, a przy okazji objechać poniemieckie bunkry w pobliżu.

 

 

Zlot mega wyborny. Kupa fajnych ludzi i koncert Kuśka Brothers. Kto był na koncercie ten wie, kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zlot mega wyborny. Kupa fajnych ludzi i koncert Kuśka Brothers. Kto był na koncercie ten wie, kto nie był niech żałuje.

 

 

ho ho koncert byl przezajebisty! Potrafia zabawe rozkrecic :flesje: :lalag: W tym roku tez jedziemy obowiazkowo. "Hej! jak sie maaaacieeee?..." :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...