Skocz do zawartości

Szukamy dla mnie motocykla !


Rekomendowane odpowiedzi

15KM :buttrock: to jest wersja WRE mozna to poznac np. po mocowaniach podnózek dla pasazera. Wersja WR jest troche bardziej wyczynowym enduro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze ten KTM jest warty zainteresowania.

http://moto.allegro.pl/item205154426_ktm_l..._z_niemiec.html

gość powiedział 6500 ale za 6000 by go oddał

wiem wiem ze jestem nie zdecydowany ale po prostu szukam okazji.

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktm-jak dla mnie bomba-konkretna moc choc tez wazy troche-arturo widze ze niezły przeskok sie szykuje z 2t 125 -WYPAS i fajny ma przebieg;))Oglądając tą kate-sam sie wkur.....m bo kupiłem cięzką xt a mogłem orac czyms takim:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/KTM-620-LC4-COMPETITION...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/KTM-LC4-620-Enduro_W0QQ...1QQcmdZViewItem

te dwa wyglądają na naprawde godne uwagi :) Wazne zeby były jak najmłodsze.

Wyglądają na naprawde nie jezdzone w terenie. Nie mam pojęcia ile u nich moze wartać taki motorek ale jak kupisz to koniecznie napisz bo strasznie jestem ciekaw za ile w niemcowni mozna wyrwać coś takiego. Mysle ze jak byś sie zmiescił w cenie np do 5000zł to byłoby super ale to tylko takie moje gadanie bo nie wiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz od KuBy KDX'a.

Dużoooo lżejsze od LC4, mocy ma też nie mało (49KM), prowadzi się ekstra.

Części dostępne bez problemu. A stare ciężkie 4t....

Wziął bym bo już dzwoniłem do niego ale nieche opuścić. za 6000 to myślę ze kupie, sprowadzę i zarejestruje LC4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś na pewno opuści.

A pokaż mi w czym taki LC4 stary jest lepszy?

Mówisz że szukasz HARD ENDURO a to waży grubo ponad 140kg....

Jak to stary? Przecież żaden KTM z w/w linków nie jest starszy od tego KDXa Kuby! :icon_mrgreen:

i wydaje mi się ze z tą wagą przesadziłeś! poza tym zupełnie inna charakterystyka pracy bardziej elastyczny silnik i diametralnie mniejsze spalanie, koszty użytkowania myślę że mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wydaje mi się ze z tą wagą przesadziłeś! poza tym zupełnie inna charakterystyka pracy bardziej elastyczny silnik i diametralnie mniejsze spalanie, koszty użytkowania myślę że mniejsze.
No baaa!!!zgadzam sie z arturem w 100% zresztą sam myślę o takim moto:) Arturo bierz to lc4-wypas a jak jezdzi to i tak zależy od umiejętności kierowcy-ja ostatnio wyskoczyłem na tor na xt 600e z przednią opona szosowka:)))) masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...