Skocz do zawartości

Szukamy dla mnie motocykla !


Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast Husqwarna nie ma az tylu przedstawicieli i (w okolicy Krakowa przynajmniej) są straszne problemy z czesciami no a jak są to są koszmarnie drogie (o czym głównie dowiedziałem sie na forum smile.gif ).

 

z tymi czesciamy do huski to jest tak ze wypowiadaja sie forumowicze ktorzy nie maja bladego pojecia o Husqvarnie i co jezdza na odkurzaczach tak ze nie sugerowalbym sie tymi wypowiedziami

 

moze czesci jest mniej do rocznikow <2000 ale powyzej 2000 czesci sa ogolnie latwo dostepne, aha i czesci kosztuja tyle co do innych moto moze sa 10% drozsze no chyba ze kupujesz od Zycha :notworthy:

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że każdy użytkownik forum kupując nowy motocykl musi się poradzić reszty, tak i zakładam ten temat.

Biorę pod uwagą kilka modeli, EXC 200, EXC 250, WR 250, WR 400, Huska WR 250

Zasadnicza sprawa to 2T czy 4T ? Nie miałem nigdy do czynienia z 4T dlatego też nie wiem czego się można spodziewać. Dodam jeszcze, że preferuje agresywny styl jazdy, dlatego chce rasowe HE, które będę eksploatował w ciężkim terenie. Kwota na motocykl, góra 10 000 zł. Każde najmniejsze info na temat w/w modeli jest dla mnie bardzo ważne.

Z góry dziękuje za opinie i porady.

ja powiem tak:) w ostry teren polecam 4T, nie musisz go tak krecic zeby dobrze jechał.Ja mam ktm lc4 640 przerobiony na hard enduro i bardzo go sobie chwale:) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXC 125 bardzo mi się spodobał:

 

 

Ale...

 

250tki nie trzeba tak kręcić, no ok że 2T, jednak nie idzie wykorzystać jej pełnej mocy i dlatego większość nie jest zajechana lub wymęczona tak jak w przypadku <250

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj exc250 , bardzo fajny motocykl, jak sobie dobrze zawór wyregulujesz to się zdziwisz że 2T może być aż tak elastyczne (exc450 wymięka)

mój spalał ok 10l, w piachu do 15l

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250tki nie trzeba tak kręcić, no ok że 2T, jednak nie idzie wykorzystać jej pełnej mocy i dlatego większość nie jest zajechana lub wymęczona tak jak w przypadku <250

 

Po czym wnosisz?

 

http://moto.allegro.pl/item203363092_ktm_e..._rok_2000_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na Huskę CR ?

http://moto.allegro.pl/item204984531_husqvarna_cr_125.html

Wygląda bardzo ładnie i po oponach widać ze była jeżdżona po asfalcie.

jak z utrzymaniem takiej wyczynowej Huski ?

 

Jaką mocą dysponuje takie enduro?

http://moto.allegro.pl/item205536471_husqv...125_enduro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...