Skocz do zawartości

Spotkania SOSNOWIEC KATOWICE


Fenix_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie moze by jakies spotkanka takie cotygodniowe ustalic powiedzmy ze na MACK SHIT w Sosnowcu przypuscmy co sobote... glownie chodzi oto zeby poznac sie troszke bo ja osobiccie nie znam zadnych chlopakow z Sosnowca.... w polsce mam troszke znajomych....a na miejscu nikogo.... pewnie nie jestm sam z takim problemem wiec moze by jakies taki spotkania okregu SOSNOWIEC KATOWICE MYSLOWICE CZELADZ BEDZIN... :notworthy: ????

 

Jak cos nie tak to piszcie jak i co ..... zjebka mile widziana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

No panowie moze by jakies spotkanka takie cotygodniowe ustalic powiedzmy ze na MACK SHIT w Sosnowcu przypuscmy co sobote... glownie chodzi oto zeby poznac sie troszke bo ja osobiccie nie znam zadnych chlopakow z Sosnowca.... w polsce mam troszke znajomych....a na miejscu nikogo.... pewnie nie jestm sam z takim problemem wiec moze by jakies taki spotkania okregu SOSNOWIEC KATOWICE MYSLOWICE CZELADZ BEDZIN... :) ????

 

Jak cos nie tak to piszcie jak i co ..... zjebka mile widziana...

Sie ma

Jestem z Zawodzia i też chętnie wdepnę. Znam Paru Chłopaków z Sosnowca to jak będzie coś wiadomo to dam im znaka bo na forum nie siedzą.

Tylko proszę nie na Macu najlepiej tak jak pisał Krzyś gdzieś nad wodą, jest tego trochę w okolicy

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także chętnie bym się gdzieś spotkał:icon_question: jednakże czasowo to jedynie weekendy wchodzą w grę:/

myślę ze jeszcze kumple z Czeladzi by sie na takie spotkanko pisali. ustalmy tylko datę.

Czeladź Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...