Skocz do zawartości

yamaha yz 125 z 2004r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mysle o zmiania motocykla na YZ 125 teraz mam kilka pytan:

co ile nalezy wymieniac tłok, korbe?

Ile takie moto pali?

jak z czesciami?

a moze zupelnie inna marka?

na co zwrocic szczegolna uwage przy zakupie?

Jestem na etapie sprzedawania kawasaki kmx 125 jak ktos jest zainteresowany to gg 6056306! :wink:

Wiem ze bylo duzo podobnych tematow ale chodzi mi dokladnie o setki a nie rozwazanie czy 250 4t czy cos tam innego jest lepsze i bardziej praktyczne od 125 :bigrazz:

 

PS. prosze o ocene sx'a 125 czy jest warty obejrzenia? nie ukrywam ze mam do niego najblizej ze wszystkich przegladanych ofert http://moto.allegro.pl/item202308501_ktm_s..._do_sezonu.html

dzieki :)

Pozdro

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardzaiej moge go polecic , jesli juz zadzwonisz do kolesia to spytaj sie jak ma na imie i nazwisko , bo na 99% wiem czyh to jest motor , a jesli podasz mi te dane to wypowiem sie cos wiecej. a tak ogolnie to widac ze motocykl jest zadbany i jesli to prawda ze jest po wymianach to jak najbardziej sie oplaca :icon_mrgreen: szczerze mowiac to duzo bardziej wolabym bym KTM niz yamahe

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na 99% SX Jacka z DIMPOLu, ten SX nie wygląda na żywo najgorzej, jest troszke poobijany, nie wiem jak jest silnikiem bo nie mialem okazji go posłuchać. Czy nie za dużo on za niego chce?

chodzi ci o tego goscia co kiedys mial serwis i salon kawasaki na wieniawskiego?a tak wogole to gadalem z tym gosciem od ktm'a jest 2wlascicielem a moto kupil z gdanska moto kupione w polsce wiadomo gdzie jezdzilo to chyba duzy plus?

chodz caly czas nie jestem przekonany do tego sprzegla w ktm'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...