Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07. Druga edycja


Gość filip1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mając ponadto na uwadze (prawdziwe czy wyimaginowane) małe, ale jednak, wydarzenie z naszego wyjazdu, ja bym sam nie jechał... Strzeżonego Pan Bóg... Chociaż we dwa moto. A kto Ci moto przypilnuje jak trzeba będzie 'siknąć' albo cuś...

 

Opowiedz, opowiedz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin to 1(niedziela) - 6 (piątek) lipca. Trasy nie ma ustalonej, zatem i liczby kilometrów. Dostaliśmy sporo linków i zawsze można podpytać Komandira gdzie warto się wybrać, ale myślę, że byłby to Lwów i okolice. Nie wiem jak Filip, ale ja zakładałem, żeby wydać na wycieczkę max 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Napiszcie kiedy dokładnie chcecie wyjechać, ile kilometrów przewidziane no i na ile dni?

Może bede chętny:) :)

 

Tomek Kulik zamieścił link z bardzo dokladnymi kilometrami i miejscami do zwiedzenia.

Poszukajcie na 1 stronie tego tematu.

 

Ja mógłbym nawet 28-29 czerwca wyjachać a wrócić wcześnie 6 lipca.

Wyjazd jak się da najtaniej, czyli jeśli się da namioty, puszki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko po co Wam te puszki? Bo jeśli macie na myśli konserwy to nie ma wcale potrzeby ich zabierać. Kupiłem na miejscu w sklepie polski paprykarz szczeciński. Naprawdę nie ma powodu wozić całego tego majdanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko po co Wam te puszki? Bo jeśli macie na myśli konserwy to nie ma wcale potrzeby ich zabierać. Kupiłem na miejscu w sklepie polski paprykarz szczeciński. Naprawdę nie ma powodu wozić całego tego majdanu.

i na dodatek jest połowe taniej... ( flaszka wysokoprocentowa 15 hr czyli 8 zeta :lapad: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo...... i jak smakuje.....

...dokładnie ...i 'the day after' ...kaca nie ma ...hmmm ...choć może ja nie trzeźwiałem ...i dlatego kaca nie uświadczyłem :icon_twisted: ...aha co do cen ...to wspomniana wcześniej zimna i pożywna flaszka w restauracji kosztuje ~15 zł :P ...chyba się tam przeprowadzę ...benzyna po 2,5 zł/l ...wóda poniżej 10 zł ...cudownie ...czego chcieć więcej :D :D :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie ...i 'the day after' ...kaca nie ma ...hmmm ...choć może ja nie trzeźwiałem ...i dlatego kaca nie uświadczyłem :D ...aha co do cen ...to wspomniana wcześniej zimna i pożywna flaszka w restauracji kosztuje ~15 zł :D ...chyba się tam przeprowadzę ...benzyna po 2,5 zł/l ...wóda poniżej 10 zł ...cudownie ...czego chcieć więcej :D :D :D

 

pozdr,

w

Wojtasik też poważnie o tym myśle, może sobie tam życie na nowo ułozyć....hahaha i do odcięcia (tanio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik też poważnie o tym myśle, może sobie tam życie na nowo ułozyć....hahaha i do odcięcia (tanio)

Ty gieroju a Basi pytałeś się.Co prawda nie byłem u ciebie w domu ale Basia mówiła że ma dużą patelnię.Olj boli chyba po niej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...