Skocz do zawartości

Kawasaki GPz 900 R. Czy ktoś jeszcze jeździ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie pełen szacunek dla was jestescie super widac w was prawdziwe serce motocyklisty nie patrzycie się na to co inni mówią i robią tylko jeździcie tym co kochacie...

Szkoda ,że tak mało jest takich motocyklistów.

Sam mam w garażu starą Hondę CBX750 którą musiał bym zrobić bo brakuje jej lusterek a tak to z wyglądu orginał igła tylko w silniku musiał bym porobić.

Niech żyją stare motocykle są najlepsze :bigrazz:

Teraz motocykle wyglądają jak motorowery (chodzi mi o te sportowe) są bardzo małe i w ogóle tak jakoś nie pociągają mnie jak te stare.

Szczerze jak by mi oferował nowego z salonu ZX6R lub np GPX 600R w idealnym stanie to wybrał bym GPX'a te motocykle mają w sobie coś co przyciąga moją uwagę i przyśpiesza bicie serca

Pozdrawiam was wszystkich jesteście wspaniałymi ludźmi!

Plakatufka nie sprzedawaj swojej Kawy zostaw ją chociaż na pamiątke gdy kupisz coś nowszego. Takich motocykli wspaniałych niestety już nie produkują a to czysta wspaniała klasyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednak nie sprzedałeś - śledziłem wątek i byłem wręcz pewny że sprzedasz swoje maleństwo - BRAWO :(

 

Pozdro all :(

 

Witam. Dużo się zdarzyło od ostatniego postu. Noga wyzdrowiała na tyle, że mogłem pracować przy motocyklu i go poskładałem. Niestety noga zginała się na maksa tylko tyle, aby ją dogiąć na siłę do pozycji na motocykl. Próba ok. 300 km wypadła pomyślnie. Maszyna śmiga aż miło. Noga też. To był najwspanialszy koniec sezonu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei śmigam na Gpz 750R, którego reanimowałem z potężnego sentymentu do tego modelu.

I myślę, ze baaardzo długo będzie żył i jeździł pode mną.

Link do zdjęć z jakiego stanu go reanimowałem i do jakiego jest na dole.

To naprawdę wspaniałe moto.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A Giepkę zmieniam za dwa lata.

Jak będziesz zmieniał koniecznie daj znać :)

Jeśli wejdzie w moje posiadanie będę robił wszystko aby przywrócić jej oryginalne malowanie :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zmieniał koniecznie daj znać :)

Jeśli wejdzie w moje posiadanie będę robił wszystko aby przywrócić jej oryginalne malowanie :)

 

Za dwa lata to już będzie antyk i planuję sam go doprowadzić do stanu oryginalnego. W parze ze stanem technicznym to będzie super sprzęt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Moja Giepka doczekała się emerytury.

Wciągnąłem we wrześniu Faziego 1000, ale ni jak ma się do zwinności Giepki (takie moje pierwsze odczucia), ale mogę się mylić (błądzić rzecz ludzka).

Po tym sezonie powiem więcej, na temat różnicy w pozycji i w samej jeździe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Sam od nie dawna jestem posiadaczem giepki 900 z 86' roku. Kupilem ja po okazyjnej cenie, poprzedni wlasciciel twierdzil ze; "jechalem i zaczela gasnac...i zgasla..." hehe Wiec sugerowalem sie przy kupnie praktycznie tylko wygladem zewnetrznym i stanem w jakim byl utrzymany oraz tym ze ma oplaty itd. Moto (jak twierdzi ten gosc) stal dwa lata nie uzywany,twierdzil ze to wina gaznikow ze nie odpala...i owszem,wina tkwila w gaznikach-przypuszczam ze koles jechal na resztkach benzyny,podlapalo syfu,przypchalo dysze i gosc nie wiedzial co jest grane. Po przeczyszczeniu,wymianie swiec i oleju kawa odpalila. Pewnie dlugo stala bo z poczatku puscila z tlumikow dosc obfite jak na czterosow kleby dymu ale gdy pochodzila pare minut,wszystko bylo jak byc powinno,z wyjatkiem... Dochodzily (chyba) spod pokrywy zaworow nie regularne stuki, jak dla mnie to luzy zaworowe sa jeszcze do regulacji ale mimo stukow postanowilem sie przejechac chociaz kilka metrow w celu sprawdzenia skrzyni biegow... i nastepna rzecza ktora pokazywala ze z moto cos nie tak byla bardzo slaba moc we wszystkich zakresach obrotow silnika, praktycznie nie czuc zadnej mocy ktora wskazywala by ze to silnik 115 konny :icon_evil: .

Ktos moze dac dobra rade na ten temat i mw.powiedziec czy moze to byc wina tylko zaworow ? -nie jestem specjalista i dlatego chcialbym sie poradzic. A do GPZ 900 mam sentyment dosc wielki wiec chcialbym i wolalbym go doprowadzic do stanu uzywalnosci.

pozdrawiam i licze na jakis odglos w mojej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem kiedys GPZ900 byl to moj drugi japoniec, wspominam go naprawde bardzo dobrze. Mimo jakis tam drobnych usterek, jak spawanie baku, problemy z kranikiem itd smigalo sie zajebiscie. Mialem tez Gpz1000RX ale jezdzilo mi sie jakos gorzej niz 900. Tak swoja droga GPZ900 zamknalem budzik na A4 :buttrock: czego pewnie teraz bym juz nie powtorzyl :bigrazz:

Ponizej fotki moich bylych :) 900 i 1000

http://www.bikepics.com/members/motonit/

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy GPZ-ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem kiedys GPZ900 byl to moj drugi japoniec, wspominam go naprawde bardzo dobrze. Mimo jakis tam drobnych usterek, jak spawanie baku, problemy z kranikiem itd smigalo sie zajebiscie. Mialem tez Gpz1000RX ale jezdzilo mi sie jakos gorzej niz 900. Tak swoja droga GPZ900 zamknalem budzik na A4 :buttrock: czego pewnie teraz bym juz nie powtorzyl :bigrazz:

Ponizej fotki moich bylych :) 900 i 1000

http://www.bikepics.com/members/motonit/

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy GPZ-ow

Mój drugi Japoniec to właśnie GPZ 1000RX i to dokładnie w takim samym malowaniu jak Twój na zdjęciach, 86 rocznik. Nie będę teraz się rozpisywał i porównywał obu modeli, bo RXa miałem ponad dziesięć lat temu, ale z tego co pamiętam był bardzo szybki i zdecydowanie bardziej komfortowy niż GPz 900R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi Japoniec to właśnie GPZ 1000RX i to dokładnie w takim samym malowaniu jak Twój na zdjęciach, 86 rocznik. Nie będę teraz się rozpisywał i porównywał obu modeli, bo RXa miałem ponad dziesięć lat temu, ale z tego co pamiętam był bardzo szybki i zdecydowanie bardziej komfortowy niż GPz 900R.

 

 

no to mamy dokladnie na odwrot, moj RX poszedl do kolekcjonera w Szkocji wiec mam pewnosc ze jest w dobrych rekach :bigrazz: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Ja swoją kawę kupiłem sezon temu a na zimę wstawiłem do serwisu oto efekt. IGŁA

Robiłem pod siebie więc wszystko po kolei było robione.

No i w tym sezonie kilka wypraw zaliczyliśmy np 700 km w 10 g po Słowacji - piękna sprawa.

Jestem zadowolony z zakupu w 100%.

Polecam.

post-78194-0-73211000-1409137330.png

post-78194-0-72710100-1409139094.png

Edytowane przez Wójt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...