Skocz do zawartości

dziwne odgłosy w przednim kole???


Gość grzesal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

wczoraj znajomy miał drobny uślizg na piasku,a dokładniej jadąc jakąś dziurawa droga wpadł w dziurę przednim kołem i sie wywalił wkoło było sporo piachu..

dziś podjechał do mnie ,bo wysłuchał jakieś dziwne dźwięki dobiegające z okolic przodu..

przejechałem sie i wysłuchałem sprzęt (zzr 600 92r) faktycznie coś dziwnie stuka w okolicach przodu, zmienia sie to w zależności od obrotów koła i po lekkim wciśnięciu hamulca ucicha..

moim zdaniem jest to piasek który pewno dostał sie w okolice oski,albo łożysko..ale powiem szczerze ten hamulec mnie ciekawi.. macie jakiś pomysł co to może być?

dziś kumpel ma to rozebrać przeczyścić i nasmarować...zobaczymy,ale jak mieliście podobny przypadek to piszcie

pozdrawiam Greg

Edytowane przez grzesal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewal bym calkiem cos innego....moze cos z tarczami hamulcowymi sie stalo! l Choc gdy wpadl w dziure dosc duzą (tak podejrzewam skoro zlapal slizga) to przy urzerzeniu w nia moglo nie dac rady lozysko! Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly tez takie przypadki ze wszystko wygladalo ok a tarcze mialy juz jakas wade po dzwonie, no ale ok jak dojdziecie do tego co bylo przyczyna to napiszcie!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek to na pewno nie jest...

 

Przede wszystkim miałby niemały problem aby się dostać do środka. Poza tym nawet gdyby się tak stało, to na pewno nie byłoby stukania, a jesli już to coś podobnego do szurania.

 

Wg ,mnie to łożyska, które dostały po dupie w momencie uderzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...