Skocz do zawartości

Mały problemik


enduro_boy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do owiewki na chlodnice: sproboj na ebay.de. Niestety musisz znac chociaz troche niemiecki. Ja kilka dni temu kupilem przednie swiatlo do GS'a za 20 EUR - kase wyslalem zwyklym listem.

 

Kurde, szkoda ze przeplacilem, a myslalem ze 8 PLN to tanio :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda ze przeplacilem, a myslalem ze 8 PLN to tanio

jak czytalem tego posta to sobie od razu pomyslelm ja cie co za koles ?!! dal 8 zł za poduszke ?!!! A ty enduro_boy tez nie masz sie czym chwalic wystarczylo isc do jakiegos sklepu tapicerkiego ikupic kawalek takiej gapki napewno bys dal taniej:D

A co do owiewki? tak? o owiewke chodzilo? zawsze mozna samemu poeksperymentowac z wluknem szklanym... Nie wiem czy bedzie taniej ale sie nigdzie nei naszukasz i zrobisz to co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna porzyczyc od kogos taka owiewke, zrobic odlew w gipsie, potem zabawa z odlewaniem i mozna prowadzic masowa produkcje, ale po co?

No wlasnei wlasnie... mam takie male pytanko chcialem z kumplem zrobic kilka kopii owiewek i jeszce kufer (wszystko bylo z włukna szklanego - tzn z kompozytu z tym wluknem:) i nie wiemy jak zrobic taka matrye to sie odlewa w gipsie? a pozniej rozumiem ze tylko nakladasz mate szklana i jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnei wlasnie... mam takie male pytanko chcialem z kumplem zrobic kilka kopii owiewek i jeszce kufer (wszystko bylo z włukna szklanego - tzn z kompozytu z tym wluknem:) i nie wiemy jak zrobic taka matrye to sie odlewa w gipsie? a pozniej rozumiem ze tylko nakladasz mate szklana i jazda...

 

Wszystko zalezy od tego, ile chcesz zrobic sztuk.

Do jednej sztuki mozesz zrobic forme z gipsu, jesli chcesz robic wiecej lepiej bedzie zrobic forme z wlokna szklanego. Smarujesz towotem element a nastepnie obkladasz go mata szklana i zywica. Forma latwo zejdzie i jest gladka. Nastepnie robisz odlew z zywicy - smarujesz towotem forme, a nastepnie docinasz mate szklana i nasaczasz ja zywica potem wystarczy wywiercic otwory mocujace. Potem tylko szpachlowanie, malowanie i jest nóweczka :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnei wlasnie... mam takie male pytanko chcialem z kumplem zrobic kilka kopii owiewek i jeszce kufer (wszystko bylo z włukna szklanego - tzn z kompozytu z tym wluknem:) i nie wiemy jak zrobic taka matrye to sie odlewa w gipsie? a pozniej rozumiem ze tylko nakladasz mate szklana i jazda...

 

Wszystko zalezy od tego' date=' ile chcesz zrobic sztuk.

Do jednej sztuki mozesz zrobic forme z gipsu, jesli chcesz robic wiecej lepiej bedzie zrobic forme z wlokna szklanego. Smarujesz towotem element a nastepnie obkladasz go mata szklana i zywica. Forma latwo zejdzie i jest gladka. Nastepnie robisz odlew z zywicy - smarujesz towotem forme, a nastepnie docinasz mate szklana i nasaczasz ja zywica potem wystarczy wywiercic otwory mocujace. Potem tylko szpachlowanie, malowanie i jest nóweczka :woot:[/quote']

 

Lepsza od towotu jest pasta do butów. Wyszło to w praktyce kiedy robiłem osłony silników w modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest cezal i preparat dla protetykow? brzmi groznie jak by cos do protez zebowych!! ale w sumie pipcyk ma racje pewnei nie bedzie tansze niz pasta do butow gozej jak np masz owiewke i chcesz zrobic jeszce jedna ale poddac ja modyfikacja to co wysmarujesz ja pasta do butow? no to juz lepiej tawotem choc to tezn nie za fajnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...