Skocz do zawartości

szkolenie


Gość martines
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martines

Witam, szukam szkoły lub klubu, w którym mógłbym bezpiecznie nauczyć i pokazać jazdę ne szybkich motorach. Słyszałem, że istnieją tacy zapaleńcy w Torunie. Proszę o kontakt. 504 12 45 76. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odnosnie szkolenia.

NIe wiem na ile jest to pewne ale chyba Wilmat bedzie organizowal jakies szkolenie. Pewnie jakies podstawowe wiadomosci do bezpiecznej jazdy + praktyka.

Nic nie pisze dalej bo nie chce zapeszac. Jak cos bede wiedzial konkretnego todam znac ( jesli beda chetni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ta mowa tu o suzuki moto szkole ktora kosztuje 70 zł dla posiadaczy suziek i trwa caly dzien. przyjezdza instruktor ktory pokazuje i uczy awaryjnego hamowania skretu przeciwskretem hamowaniu w luku itp itd

wsumie nic wielkiego ale zawsze cos tymbardziej za 70 zł to nie duzo

ja bylem w maju i wsumei moge polecic

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.suzuki-moto.pl/page.php?id=aktu...sci&news=060409

 

Szkolenie zaczyna sie w niedziele o godzinie 10.00 na lotnisku przy torze railly-crossowym.

Kosztuje 70 zl i trwa 6-8 jakos tak.. o ile sie nie myle obiad w cenie.

Nie jest regulą ze tylko moto marki suzuki moze brac udzial. Gadalem z gosciem z wilmatu i moga przymknac na to oko. Narazie jest 8 ludkow zapisanych wiec sa jeszcze 2 miejsca..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się Maciusiu hahahha kiedy bedzie organizowane nowe szkolenie bo będę cheętna zawsze czegoś sie mozna nauczyć.

 

NO dobra, przyznam sie zaspałem ale na kolejne bede na 100%

Kot z martinez'em brali udział w szkoleniu i sobie zachwalaja. Caly dzien spedzili na torze a jak wracali to byli ostro zmęczeni, wiec dadza nam w kość. Kurs pomaga przełamać lęki związane z wpadaniem w poslizg itp.

 

Jak wyjade na ulice to zawitam do wilmatu i spytam chopaków.

pozdrawiam discopolowca :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te pozdrowienia- popadam w kompleksy. Już pisałam ze nadrabiam strojem czyli tzw. kostiumem na motor. Ale co bedziemy się ślizgać na szkoleniu. Ciekawe czy hondzia da rade.

A powiedz szczerze tu na forum- puszczasz sobie tą zwałową piosenke co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To mam propozycje aby spotkac sie na lotnisku - kolo toru i popatrzec jak ludzie sie ucza a do tego sie spotkac i popytac o nastepny kurs - kto jest chetny ?

Tam jest takie miejsce pomalowane farba olejna i polane woda robi sie bardzo sliskie - mozna cwiczyc poslizgi kontrolowane ale ja bym sie bal o glebe !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...