Skocz do zawartości

Niemcy - Nocleg - środkowe lub bliżej granicy Francuskiej


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Lipcu planuje odwiedzieć kumpla w Chalons en Champagne (190 km od Paryża). Będe jechał z Dziwnowa i mam dwie traski do wyboru:

 

1. Dziwnów - Berlin - Erfurt - Frankfurt - Saarbrucken - Metz - Chalons en Champagne

 

2. Dziwnów - Berlin - Magdeburg - Dortmund - Koln - Liege - Vallencies - Reims - Chalons en Champagne

 

W związku z tym iż jade z żoną ..................................... szukam jakiegoś miejsca gdzie mógłbym sie zatrzymać w połowie drogi ale i przy okazji coś zobaczyć (jakieś stare miasteczko lub atrakcja turystyczna itd.)

 

Może macie jakieś sugestie?

 

Pozdro

Klaudiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata ma mieszkanie służbowe w Krefeldzie...

Wpisz w google Krefeld i zaobacz czy Ci pasuje :banghead:

Mogę się zapytać taty czy dałoby radę Was przenocować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

jak jedziesz przez Kolonie, to koniecznie katedra w Kolonii, chyba jedna z największych w Europie. Ja co prawda widziałem tę w Ulm, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a ta w Kolonii jest podobno dużo większa.

 

Miłej podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz tutaj też :wink: .

Przez 10 lat jeździłem na winnice do szkoplandu nad Mozelę. Piękne miejsca. Raz tam miałem swoją Virażkę i pośmigałem tam troszkę ( Mozela, Ren, Luxemburg). Polecam widokowo przejechać się wzdłuż Renu na odcinku Mainz-Bingen-Koblenz : bajeczna kraina. Z Koblenz można później wzdłuż Mozeli do Trieru pojechać (tys piknie). A nad Mozelą w małych wioskach jest od pyty pensjonatów u wincerzy, którzy Cię nakarmią i opiją wińskiem.

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...nk0ME9URXpNUT09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystko zapisze......ale bardziej mi chodzi o jakieś konkretne miejsce jak n. Rotenburg, żeby wiecie, zsiąść, przejść sie, pooglądać, przytulić, browara walnąć, pare fotek, sex, spać i ranoa jadziem dalej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystko zapisze......ale bardziej mi chodzi o jakieś konkretne miejsce jak n. Rotenburg, żeby wiecie, zsiąść, przejść sie, pooglądać, przytulić, browara walnąć, pare fotek, sex, spać i ranoa jadziem dalej :icon_rolleyes:

Strzałka,

Nie wiem jak z walorami turystycznymi ale moge z czystym suimieniem polecić Motele z serii Formula 1. Wpisz w przeglądarkę i jak znajdziesz ich stronkę to zobaczysz jakie mają lokalizacje. Nocowałem 2 razy w drodze do i z UK. 25-29 Euro, czysto, troszkę po spartańsku (znaczy się pokoik z umywalką ale bardzo schludny, wc i prysznice na korytarzach...również bez uwag)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Katedra w Köln ( Kölner Dom ) nalezy do najbardziej " fotogenicznych " miejsc w Europie.

 

Chyba, ze masz ochote zrobic maly objazd i podskoczyc do Füssen - Hochenschwangau i zobaczyc zamki m/i Ludwika II.

 

:wink:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...