Skocz do zawartości

Jakie moto na początek


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie nigdy nie jezdziłem w wyczynie ,bo trzeba miec na czym latac taka xt 600 to bym przy takim skakaniu ostrym połamał:icon_rolleyes: a chetnie bym sprobowal to dopiero musi byc frajda.Jedynie amatorka -lasy błotka łaki.A 125 4t honda xlr lub podobne

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nigdy nie jezdziłem w wyczynie ,bo trzeba miec na czym latac taka xt 600 to bym przy takim skakaniu ostrym połamał:lalag: a chetnie bym sprobowal to dopiero musi byc frajda.Jedynie amatorka -lasy błotka łaki.A 125 4t honda xlr lub podobne

Tak tylko, że taka 125 4t ma niewiele ponad 10 KM! .... no ale jaki ryyyyyk! :icon_rolleyes:

 

 

Tu masz dr 125 który chodzi jak 600! :banghead: :( http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M431695

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z kumplem i na moje propozycje stwierdził ze nie będzie jezdził na pizdziku i ze to brzmi cytuje:jak kosiarka: :) :) i stwierdził ze on kupi 600tke i to taka jak moja. :) trudno jak coś to go bede zbierał w lesie a pozatym on mowi ze w ostry teren nie bedzie jezdził-ale i tak go wyciągne pozdroooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z kumplem i na moje propozycje stwierdził ze nie będzie jezdził na pizdziku i ze to brzmi cytuje:jak kosiarka: :clap: ;) i stwierdził ze on kupi 600tke i to taka jak moja. :crossy: trudno jak coś to go bede zbierał w lesie a pozatym on mowi ze w ostry teren nie bedzie jezdził-ale i tak go wyciągne pozdroooooooooo

Co za kretyńskie podejście do sprawy! :P Założę się że kumpel nie jeździł nigdy dobrą 125 w 2T, i dlatego nie wie co dobre! Taka ciężka sześćseta dla początkującego motocyklisty to jest męka a nie frajda z jady w terenie! No ale przecież liczy się ryk a nie przyjemność z jazdy.

Wiem, wiem, fajnie mieć motocykl o pojemności 600 bo to niesamowity lans. A enduro o takiej pojemności jak WSK to w ogóle wstyd, bo to tylko pierdzi a nie jedzie! :banghead:

 

oczywiście kumpel zrobi jak uważa, ja chciałem tylko powiedzieć jakie jest moje zdanie na ten temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemowie mu nawet 350 4t nie chcea 2t to wogole,ale nie dziwie sie mu bo sam wole 4t kazdy jezdzi inaczej i lubi co innego a lansowac sie na motorze to pierwsze słysze,autem to jeszcze zrozumiem ale motorem? Pozatym w zaden ciezki teren sie nie bedziemy pchac -a kruszyny z nas nie sa ja koło 100kg a kumpel koło 90k g wiec lekko wytargamy moto z opresji kazde-zwlaszcza we dwoje.Pozatym kumpel jest spokojny takze napewno nie bedzie zadnej ostre jazdy zwłaszcza na poczatku,nauczy sie najpierw na drodze a potem powoli,łaki itd nic na siłe.Da se rade:) Wszystko zalezy od przeznaczenia moto ,a my napewno duzo bedziemy jezdzic po drogach,gdzie napewno duza 600ka lepie sie spisz niz małe 2t. Taakze mysle ze nie bedzie zle pozdrooooooooo

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...