Skocz do zawartości

Jakie moto na początek


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka moj kumpel po paru rundkach na moje xt postanowil kupic motor -napala sie tez na xt a wczesniej zadnego moto nie mial.a mnie nie słucha jak mu radze cos słabszego na poczatek i napewno lzejszego ale raczej preferuje 4 takt takze mysle ze na poczatek lepiej ma 125 no max 250 do kwoty 5000zl cos co sie nie psuje i jest tanie w utrzymaniu.Niechce zeby sie zraził jak sie nieraz glebnie w lesie zwlaszcza takim klocem jak xt. pozdrooo i dzieks moze was posluchaa :wink:)))

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wydaje mi sie ze najlepsza bedzie 125 w 2T jak na pierwszy motor. Ja od takiego zaczynalem i w pierwszym sezonie myslalem po co komu mocniejsze moto. kawasaki kmx 125 moim zdaniem jest najlepszym rozwiazaniem! wlasnie sprzedaje takigo po kapitalnym remoncie silnika pozdr. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze jakies ładne 125 2T

DT, KMX, CRM, RX

 

tu masz idealnego kmx'a (mój sprzęt przywieziony na chadel JUZ SPRZEDANY;D)

http://allegro.pl/item199662409_kawasaki_k...y_dt_rx_dr.html

mam jeszcze YAMAHA DT 125R W BARDZO DOBRYM STANIE po remącie za 1000zł

na dotarciu jak coś to pisz :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 t odpada ze względu ze poprostu kumpel nie znosi -zreszta jak ja odgłosu kosiarki i popcornu w 2t:)) musi bestia ryczec basikiem więc 4 t only!!!

:) ;) ;)

 

 

 

 

 

Nie ma piękniejszego dźwięku niż ryk dwusówa na pełnych obrotach ! ! ! :biggrin:

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłes kiedyś na jakims 4t min 350?Jesli nie to sprobuj kiedys . Ja poprostu nie lubie tzw pizdzikow-bez obrazy chlopaki :lalag:

Oczywiście, że jeździłem! Nawet miałem okazje jeździć XT 600 i uwierz mi że nie zamienił bym go się na moją 125 2t. :biggrin:

wybacz ale takie ciężkie enduro typu XT, bardziej nadaje się na ryby niż do ostrego latania po lesie. ;)

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taka 600 nie wjedziesz w ostry teren np bagno jakies hopy przez rzeke tak jak artur pisal ze ciezka 600 nadaje sie na ryby i dosyc spokojnego latania po lesie 2t jest owiele zwienniejszy i lzejszy i mozna bardziej ostro jezdzic naraize przekonaj kolege do jakiejs 125 2t albo np do suzuki dr 350 ludzie bardzo sobie je chwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakos mam 600 i powiem ci ze jezdzilem z kumlpem co mial 125 aprile chyba i gotowal mu sie ciagle bo chlodzony ciecza byl ale fakt faktem ze dawal rade mu ten motorek choc pod podjazdy nie mial szans i na bagnach tez-powaga Pozatym jak wazysz prawie setke to pizdzik cie nie uciagnie i nie wypada heh;)

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j jak poprzednicy proponuję kmx, dt, crm, rx,

a czemu?? jak sie ma często gleby w terenie a tymbardziej zę się będize uczyć jeździć to mam wrażenie ze cześći będą tańsze, zresztą większość naraw można zrobić samodzielnie w garażu, czego niemogę powiedzieć o 4T.

Początkujący z motocyklami mozę mieć problemy z złozeniem np. całego silnika.

Osobiści mam dt więc chwale:)

ale naprawdę jesem zadowolony, przy samym dole zaczyna porządnie brać,

Polecam 2T do nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...