Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bikepics.com/members/brt3/03vl800/

 

czekam właśnie na dostawę skóry.Robiłem latem kpl.frędzli i puszczałem na alledrogo.Latem schodziły a teraz jakoś słabo więc przebranżowiłem się:)nick brt3

Edytowane przez brt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc przebranżowiłem się:)

 

hehehe, niezły asortyment :)

 

dużo masz chętnych ;) ??? :icon_mrgreen:

 

 

a krawacik całkiem, całkiem. Ja cco prawda myślałem o takim z przyczepianą saszetką, ale ten Twój tez niczego sobie

 

Ile byś sobie winszował za zrobienie dla mnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszetka też będzie,czekam tylko na dostawę metalowych bajerków i skóry bo z tej co mam nic już nie zrobie.Jutro zamontuję pas na motoro to sobie oblukasz i przemyślimy sprawę o pasie dla Tjebia.Pasów na alle...jest dużo ale ceny też z ameryckiego kosmosu.

 

 

 

Szyba to Highway.Była już przy moto.Dodatkowo ma tez takie przedłużki na lagi ale wyglądaja koszmarnie.Szyba jest dla mnie zbyt wysoka i jak pada deszcz to nic nie widze jak jade wolno.Zimno teraz i niechce mi się jej obniżać ale to będzie konieczne.

Edytowane przez brt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamontuję pas na motoro to sobie oblukasz i przemyślimy sprawę o pasie dla Tjebia.

 

:clap: :notworthy:

 

Pasów na alle...jest dużo ale ceny też z ameryckiego kosmosu.

 

dlatego też jeszcze nie kupiłem żadnego

Czekam zatem na info :)

 

Była już przy moto.Dodatkowo ma tez takie przedłużki na lagi ale wyglądaja koszmarnie.Szyba jest dla mnie zbyt wysoka i jak pada deszcz to nic nie widze jak jade wolno.Zimno teraz i niechce mi się jej obniżać ale to będzie konieczne

 

ja tez kupilem moto z szybą. Z tym, że po kilku przejażdżkach w lipcu stwierdziłem NOŁ FAKING ŁEJ :icon_evil: :icon_exclaim: - za gorąco - i ją zdjąłem, założyłem dopiero jak rano było naprawdę zimno (9~10oC). Na wiosnę znowu zdejmę :), chyba, ze będzie mocno mokro, to wtedy przemyślę :)

Naprawdę, jazda osiemsetką bez szyby jest naprawdę zajebista :crossy: szybko się nie jeździ, więc małpich rąk sie nie dostaje ;) a i głową wbrew pozorom tak nie telepoce :)

Edytowane przez LuTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saszetka też będzie,czekam tylko na dostawę metalowych bajerków i skóry bo z tej co mam nic już nie zrobie.Jutro zamontuję pas na motoro to sobie oblukasz i przemyślimy sprawę o pasie dla Tjebia.Pasów na alle...jest dużo ale ceny też z ameryckiego kosmosu.

Ja też chętnie w slady Luto pójdę i ukłonie się do Ciebie o krawacik :notworthy: . Jeśli można to wolałbym z saszetką i bez żadnych ozdobnych ćwieczków - jakos tak ascetycznie bardziej mi leży :icon_mrgreen:

Czy jakieś inne cuda ze skóry też produkujesz - np. wałek albo kuferek? Może byśmy nawet większego dila ubili... :wink:

 

Przy okazji pytanko - na zdjęciach Twoja Viola jest ładnie przybrana bagażnikiem na miejscu tylnego siedzenia i oparciem dla kierowcy - takiego czegos własnie do swojej szukam. Możesz podpowiedzieć jaka to produkcja? A może chciałbys sie pozbyć bo widzę że nie tylko solóweczką jeździsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś zaraz zechce sakwy,oparcie i wałek a pzry okazji mam jeszcze gmole.

Ciekawe co mi zostawicie:)

 

 

ps.odnośnie zapytań o skórę to z początkiem grudnia będę miał dostawę i coś wyprodukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś zaraz zechce sakwy,oparcie i wałek a pzry okazji mam jeszcze gmole.

Ciekawe co mi zostawicie:)

ps.odnośnie zapytań o skórę to z początkiem grudnia będę miał dostawę i coś wyprodukuje.

 

 

Eee - ja dziękuję;) ale prawy tylny kierunek to może też bym łyknął bo mi cobra z niego chrom zdmuchnęła :eek:

 

To czekamy na dostawę i jak dobrze pójdzie to ubranko na gmole będzie można pod choinkę sobie położyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś zaraz zechce sakwy,oparcie i wałek a pzry okazji mam jeszcze gmole.

Ciekawe co mi zostawicie:)

ps.odnośnie zapytań o skórę to z początkiem grudnia będę miał dostawę i coś wyprodukuje.

Nie, no motorek to sobie możesz zatrzymać :icon_mrgreen: ale bak i błotniki to takie błyszczące, że aż miło - bardzo jesteś do nich przywiązany? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...