Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szpadi - tez jutro jade :P a tak na powaznie to byl ten sprzet na allegro juz jakis miesiac temu chyba powyzej 11tys. Tak wiec przyjzyj sie dokladnie :)

Dzięki za info, ale widziałem go już też kiedyś więc będę ostrożny. Na szczęście trochę już się znam i wiem na co patrzeć.

Znajomy, który kupował swół pierwszy motocykl nawet go nie dotknął :-) ale miał szczęście i złomka nie kupił :-).

Miałem kawasaki 454 LTD, który wczoraj z żalem spieniężyłem ale zawsze podobały mi się intruderki a ten konkretnie jest już fajnie przebudowany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Dyno Jeta nie odnosi w zasadzie mocy maksymalnej. Iglice mają za zadanie "wygładzić" przebieg momentu obrotowego (co oczywiście przełoży się na większą moc i lepsze parametry). Jak bym miał coś takiego robić to bym odrazu kupił też filtry K&N (stożki), zmienił wydech a zamiast Dyno Jeta kupił bym iny zestaw (z dyszami). Strojenie jak nie masz o tym poecia jest dosyć mozolną robotą. Lepiej chyba zdać się na profesjonalistów.

 

DziękI Pompka i Dzieki Worriot , ale chyba za duże koszta wchodzą w gre do otrzymanego efektu . Lepiej bedzie pozbierać do vs 1400 i w nim podłubać :biggrin: Pozdro.

 

Szpadi Jak maszyna? Kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziękI Pompka i Dzieki Worriot , ale chyba za duże koszta wchodzą w gre do otrzymanego efektu . Lepiej bedzie pozbierać do vs 1400 i w nim podłubać :) Pozdro.

 

Szpadi Jak maszyna? Kupiłeś ?

 

Niestety nie kupiłem. Nie umiem tego określić ale jakoś do mnie sprzęt nie przemówił :-). Zbiornik poszerzony, ale chyba nieudolnie albo w pośpiechu bo widać już ochodzący szpachel i lakier. Nie było też licznika...... jakoś tak dziwnie psykał z prawej strony silnika. Wygląd natomiast ciekawy, nie powiem.

Właściciel gotów opuścić do 9 tys.... lecz szczerze powiedziawszy wolę dołożyć niż potem latać po necie w poszukiwaniu części.... ewentualnie po ochłonięciu żałować.... Gdyby ktoś z Was wiedział o jakimś intruderku (800) lub o innym czoperku tak do 11 tys. to będę zobowiązany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na forum a tu tyle nowych poruszonych spraw to milo ze się porusza najróżniejsze tematy o intruderach i z mila chęcią można poczytać i dowiedzieć się czegoś interesującego. Moja nieobecność była spowodowana przyjściem na świat mojej pierwszej córeczki wiec jestem chyba usprawiedliwiony. Powiększa się rodzina motocyklowa. Pewnikiem będę musiał teraz założyć kosz boczny bo się wszyscy nie zmieśćmy. No jestem bardzo ciekawy jak by wyglądał intruder z koszem bocznym pewnikiem kosmicznie. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiego klaksonu http://w1.bikepics.com/pics/2001%5C09%5C30...-10283-full.jpg i nie moge znaleść ile taki kosztuje i gdzie moge taki dopaść ??

Witam - jak nadal szukasz klaksonu to jest teraz cos na allegro - http://moto.allegro.pl/item206780109_suzuk...y_cylindry.html

pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,czy nie wiecie jakie warunki musi spełniać ten temat o Intruderach ,aby zostać "przyklejony" u góry strony tak jak wszystkie tematy typu "właściciele drag starów łączcie się " itd.Chodzi mi o to że tamte tematy są stale w tym samym miejscu a "nasz " temat "wędruje w górę i w dół w zależności od nowych postów co utrudnia jego znalezienie.Z tego co wiem o przyklejeniu jakiegoś tematu decyduje Admin strony (więc tu gorąca prośba do Niego o przyklejenie tego tematu),oraz jego popularność ,sądze ,żę temat o intruderach jest i będzie popularny.Co o tym sądzicie .Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade zobaczyc jutro ten sprzet

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M455725

 

a ze mechanik i znawca ze mnie narazie zaden stad pytanie do was: Na zdjeciu "1" od lewej widac ze wydech wychodzacy z tylnego cylindra jest przypalony. Na zdjeciu "3" od lewej widac ze wydech z przedniego nie jest przypalony. Co moglo to spowodowac? Pałowanie sprzetu na postoju, zbyt uboga mieszanka, zle wyregulowane gazniki? Zastanawiam sie jakie moze miec to skutki na stan silnika i czy cos powinienem "uslyszec" w silniku spowodowane takim przypalaniem.

 

Zastanawiam sie jeszcze na co szczegolnie powinienem jutro zwrocic uwage, tak jak mowie mechanik ze mnie zaden, a nie mam znajomych z takimi umiejetnosciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego kolanka wydechu to stawiam na źle wyregulowany gaźnik. Pałowanie na postaoju teoretycznie powinno mieć wpływ na oba kolana a nie tylkon na jedno. Jeżeli miało by sie cos stac silnikowi to raczej tylko albo aż mogły dostać zawory i gniazda. Jeśli by tak było to silnik z wypalonymi gniazdami czy zaworami na jednym garze nie powiniem równo pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wiecie może gdzie mogę kupić 2 króćce gumowe, które idą od gaźników do Cylindrów (komplet) wiem , że są serwisy ale może gdzieś za "Normalne" pieniądze mogę dostać ?? (mam popękane i chyba "lewe" powietrze mi bierze) Do 800-ki Naturlich :banghead:

 

van_han pisz jak maszyna ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Guti masz trochę problemów z sprzętem. Może na moto bazarach dostaniesz a jak nie to ktos kto handluje częściami poszukaj na allegro. Ja się popytam u siebie może ktoś będzie mógł pomoc i cos załatwić jak będę miał to zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Guti masz trochę problemów z sprzętem. Może na moto bazarach dostaniesz a jak nie to ktos kto handluje częściami poszukaj na allegro. Ja się popytam u siebie może ktoś będzie mógł pomoc i cos załatwić jak będę miał to zadzwonię.

Dzieki wielkie Danny . Troche muszę go dopieścić ,wiesz jak to czasem bywa z maszynami świeżo nabytymi . Muszę zrobić go pod siebie to raz a dwa mówią mi często ze jestem za pedantyczny (ja coś słysze a mój mechanik mówi ze przesadzam:) ale musi mi cykać jak szwajcaria wiesz jak to jest :P

 

a Ps. Dzis kolega mówił mi , że musze mieć pogrzebane w gaznikach (inne dysze) bo ma Vx-a i mówi ze ze mój vs lepszego ma kopa lol , bede rozbierał gazniki przy wymianie kroćców to sprawdze jakie mam dysze bo sądzać po spalaniu i przyspieszeniu to mogą być wieksze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec moge dumnie powiedziec od wczoraj jestem wlascicielem Intruza 800 :)

 

pojechalem, zobaczylem i kupilem http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M455725

 

Jak na moje ucho silnik pieknie gada. Troche jest roboty z malymi ogniskami korozji na szprychach ale mysle ze da sie to "zatrzec".

 

Do zobaczenia gdzies na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...