Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja sie pochwale, że wczoraj kupiłem intruza vs 750, rocznik 91, po lekkim customizingu, czyli kanapa wymieniona na czarną skóre z czerwonymi płomieniami, poszerzone tylne siedzisko i wieksze oparcie, kierownica wymieniona na szerszą, lusterka trójkątne, manetk wymienione na chrom + guma :D spacerówki, sakwy, piórnik.

 

Owszem, jak to zawsze jest, trza pod siebie zrobić kilka poprawek, ale wiekszość mam już zrobioną :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale, że wczoraj kupiłem intruza vs 750, rocznik 91, po lekkim customizingu, czyli kanapa wymieniona na czarną skóre z czerwonymi płomieniami, poszerzone tylne siedzisko i wieksze oparcie, kierownica wymieniona na szerszą, lusterka trójkątne, manetk wymienione na chrom + guma :D spacerówki, sakwy, piórnik.

 

Owszem, jak to zawsze jest, trza pod siebie zrobić kilka poprawek, ale wiekszość mam już zrobioną :D:D:D

 

Gratulacje intruzkowate :clap:

 

z pewnością pięknie sie prezentuje, choć na miniaturce zdjęcia mało widać, może wrzuć jakieś fotki albo link , Intruder to dobry wybór, mi zawsze kojarzył sie z dzikim kotem gotowym do skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, bardzo dobrze się prezentuje i widać Twoją radość , życzę, aby ta przyjaźń trwała wiecznie

Sto lat w siodle Twojego rumaka Ci życzę

 

Chciałabym zapytać, czy nie opala się rura od spodni na wysokości kolana (na 1 zdjęciu dobrze to widać) kiedy nogę opierasz o dźwignię biegów? Ja mam ten problem, muszę coś w rodzaju osłony zrobić, tylko czy to nie krępowało by ruchów nogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt dużo, to ja póki co jeszcze na nim nie jezdzilem, ale ja osobiscie nie mam tego problemu. Nie jestem wysoki (176cm), ale spacerówki sa dosyc szeroko rozstawione, wiec nie mam problemu z rurami wydechowymi :)

 

co do dodatkowych osłon, to pamiętaj, że jeśli masz krótke nogi, to wtedy bardzo czesto bedziesz sie z nimi stykać, a one też się nagrzewają. zawsze pozostaje ostateczna ostateczność przybliżenia spacerówek albo wymiana kanapy na taka 'przesuwajaca Cie' do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady. Zdarza sie, że często ta właśnie część rury jest przybrudzona od skórzanych spodni, gdybym jeździła w goretexach to spodni z pewnością już dawno by nie było w okolicach kolana.

 

Musiałabym sie przymierzyć do intrudera, który ma takie cuś i będzie okazja bo wybieramy sie na Intruzownię.

 

A przybliżanie spacerówek? Nie ma mowy ! Tak samo jak wymiana kierownicy nie wchodzi w grę, chociaż słyszę komentarze, że jest za szeroka.

Po to mam tak wspaniałego intruderka, żeby móc wyciągać na nim nogi (krótkie) i uwieszać sie na (jak dla mnie) bajecznie szerokiej kierownicy.

 

Podoba mi sie Twoja kanapa, jak będę zmieniać na singiela to zaprojektuję dla siebie jakiś ciekawy motyw. W niedzielę jest motobazar we Wrocku to podjadę pooglądać spacerówki i dźwignie zmiany biegów+hamulec dla mojego stalowego rumaka.

 

Życzę Ci szerokości , winklowatości i samych wyjątkowych chwil na Twoim motocyklu. Skoro masz juz Intrudera to pomyśl o Intruzowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyrobie sie z papierami wszystkimi i czy bedzie ciasno w robocie (pracy) czy nie, bo na intruzownie wybralbym sie oczywiscie z mila checia :) Mnie wzor sie podoba i pod wzgledem ksztaltu, i pod wzgledem kolorystyki (pasuje do lakieru calego motocykla).

 

Lewa w górze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...