Skocz do zawartości

Intrudery wszelkiej maści ( VS , VL )


danny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie same lusterka.tyle za czarny mat.kierownice tez mam szersza ale bardziej wygieta.malowanie pierwsza klas.jedyna rzecz jaka mi OSOSBISCIE sie nie podoba to blotnik.cos jest z nim nie tak.moze jak by byl lekko zadarty tyl i blizej opony.ale zbiornik prima sort.jesli moglbys mi poradzic jak go zrobiles bylbym wdzieczny.bede mial co robic na zime.dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opcja z wpasowaniem dodatkowych obejm do środka pomiedzy gmola a zewnętrzną obejmę? Kolega mówił, że u niego to się sprawdziło...

hmm hmmm.... nie pomyslalem wtedy o tym, tylko jak to technicznie wykonac?

 

wewnetrzna obejma musialaby byc przymocowana na stale do spacerowki, zeby w razie mocniejszego depniecia nie wykoczyla czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danny, niezly sprzecior, ladnie Ci to wyszlo ;-)

Bak, zarowno ksztalt i jego obnizenie, pierwsza klasa!

Ja bym jeszcze wypatroszyl siedzenie, skoro zostajesz przy oryginale...

 

I w dodatku zrobiles to wszystko sam, tez bym chcial tak umiec! :)

 

ps: w koncu, trzy dni temu, odebralem swoj motocykl z warsztatu, wiec niedlugo wrzuce tez aktualne fotki s przebudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mojemu bardzo dobremu znajomemu koledze rozsypało się łożysko w skrzyni biegów Intruza VS 1400, w skutek czego pękł jeden z trybów skrzyni, nie ma możliwości zakupu nowego takiego elementu , dlatego poszukuje tego elementu w innych źródłach, może ktoś z Was ma silnik przeznaczony na części i byłby wstanie odsprzedać taki element , poniżej zamieszczam linki do zdjęć tego elementu:

 

http://img3.mail10.tlen.pl/?cmd=getpart&li...WZ2kAAkPkLFZwRk

 

 

 

 

http://img1.mail10.tlen.pl/?cmd=getpart&li...WZ2kAAkNkLFZwRk

 

z góry serdecznie dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mojemu bardzo dobremu znajomemu koledze rozsypało się łożysko w skrzyni biegów Intruza VS 1400, w skutek czego pękł jeden z trybów skrzyni, nie ma możliwości zakupu nowego takiego elementu , dlatego poszukuje tego elementu w innych źródłach, może ktoś z Was ma silnik przeznaczony na części i byłby wstanie odsprzedać taki element , z góry serdecznie dziękuje za pomoc

Może być problem, gdyż zaprzestano produkcji tej części, ale spróbuj tutaj http://www.ronayers.com/browseparts.cfm?Se...he.ronayers.com

Niby, teoretycznie, jest w ofercie. Ja bym wysłał maila z zapytaniem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, taka ciekawostka:

Potrzebuje zestawu naprawczego do zacisku hamulca tylnego, sprawdzilem w poland position i w larssonie i cena ksztaltuje sie odpowiednio: 160zl i 40zl. Fiu fiu, czterokrotna roznica na korzysc larssona...

 

odebralem swojego sprzeta w koncu po dlugim "niewidzeniu", fotki sa w moim podpisie

 

nastepnej zimy dalsza przerobka, bo juz w tej chwili na niektore rzeczy nie moge patrzec hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczny walek na wale kardana nie szoruje w zakretach. W sumie mozna powiedziec, ze na co dzien z niego nie korzystam, poniewaz na stale jest tam wlozony zrolowany kondom, na wypadek jakby mnie zlapala jakas ulewa na trasie.

 

Do uzytku codziennego jest przedni walek, tam trafia drugie sniadanie do pracy ;-)

 

Co do kierunkow... przyszlej zimy zmieniam kierownice z powrotem na wezsza (zapewne dragbar 72cm), poniewaz w korkach trudno sie przeciskac z tymi kellermannami (84cm sama kierownica + 6,5cm na kazdy migacz, co daje prawie metr...).

 

pzd

zicoh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...