Skocz do zawartości

Musze sie pozalic .....


MrRat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na gierkowce nakrecili mi bardzo drogi film ................... panowie w srebrnym oplu zaspiewali sobie za niego 500 zeta i dostalem w gratisie 10 punktow, utargowalem na 400 ale i tak boli :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

gratuluje głónej roli, tylko z tą kasą powinno być tak, ze to oni tobie za aktorstwo płacą.

 

A tak na serio, to siwierdzam, ze ktoś musiał ich sprowokować do nakręcenia tego filmu i nie były to pewnie gumiśie czy smerfy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

gratuluje głónej roli, tylko z tą kasą powinno być tak, ze to oni tobie za aktorstwo płacą.

 

A tak na serio, to siwierdzam, ze ktoś musiał ich sprowokować do nakręcenia tego filmu i nie były to pewnie gumiśie czy smerfy.

pozdrawiam

 

 

Hmmm no ja nie wiem, ja na pewno nie :P mialem 164 na 100, ale powiem wam jedno, nie slychac jak sie jedzie 164 km/h sygnalow w policyjnym wozie :wink:

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Hmmm no ja nie wiem, ja na pewno nie :smile: mialem 164 na 100, ale powiem wam jedno, nie slychac jak sie jedzie 164 km/h sygnalow w policyjnym wozie :biggrin:

 

POZDRAWIAM

 

 

164 to chyba sie dopiero rozpedzales heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na gierkowce nakrecili mi bardzo drogi film ................... panowie w srebrnym oplu zaspiewali sobie za niego 500 zeta i dostalem w gratisie 10 punktow, utargowalem na 400 ale i tak boli :wink: :banghead:

 

 

 

Co Ty qrcze, przecinakiem latasz i numerów nie zasłaniasz? :biggrin: Trzeba było rejestracje owinąć czarną izolacją i wcale się nie zatrzymywać :smile: A tak, cóż jesteś lżejszy o 500pln i zasiliłeś swoje konto promocyjne 10 punktami.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Słyszałem od znajomych, że jak się leci powyżej 220km/h to już nie łapią tylko sprawdzają ile lecisz :P

 

dobrze widziec hahahah to trzeba tempomat zamontowac hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

164 to chyba sie dopiero rozpedzales heheh

 

A jechalem sobie takim spokojnym tempem bo bylem na spocie w borkach i troszke poimprezowalismy.

Jak jechalem do borek to 200-220 nie schodzilo nizej.

 

No widzisz, jakbyś leciał ponad 200 to byś nie miał tego problemu :)

 

 

Wlasnie sie zastanawiam co by bylo jak bym lecial wiecej niz 200, gonili by czy nie, a co do blach to mam na nadkolu i jak sie zatrzymalem to od razu do mnie ze dowod zabiera bo nie czytelna rejestracja, ale pozniej juz zluznil posladki i dal se siana dowodem.

 

10 pkt ... to ile Ci zostało do wygrania opiekacza ?

 

 

15 :D mialem zerowe konto, ale tak sie wlasnie zastanawialem ze jak bym sie postaral to moglbym do domu wrocic z nie waznym prawkiem :)

 

dobrze widziec hahahah to trzeba tempomat zamontowac hehehe

 

 

hehe, wystarczy manetka do oporu i nie musisz miec tempomatu :P

Edytowane przez MrRat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...