Skocz do zawartości

Siemanko!


Dude
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cię Marku, już mieliśmy przyjemność pośmigać razem moto po Twoich rewirach razem z Wirosiem i Tomkiem, ja też dopiero od niedawna się pokazałem na forum, także nie będziesz sam jako "czytacz" :icon_biggrin:

 

P.S Zostały CI może jakieś tajle do mojego XT-ka, plastików na zbornik mi brakuje a bez nich nie ma sensu moto malowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maro, czekamy teraz na Twoje piękne posty, po takim czasie to napewno będą głęboko przemyślane :icon_biggrin:

 

Wiroś, przestań bo pękne ze śmiechu. No ale jak będę miał jakieś głębokie przemyślenia to na pewno się z Wami wszystkimi podziele. A do Ciebie Wiroś to nawet zadzwonię osobiście :biggrin:

Mam trochę więcej czasu na jesień i w końcu postanowiłem coś tu naskrobać. Większość forumowiczów już znam od dłuższego bądz krótszego czasu, a do wiosny pewnie będzie kilka okazji się spotkać. W ostateczności spotkamy się na moto :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako ze po sezonie ,niczym kwiatki na wiosne,na forum zaczeli ujawniac sie motocyklisci czytacze dolaczam sie do was.

Czesc zdazylem juz poznac osobiscie,pozostalych mam nadzieje poznac najpozniej w przyszlym sezonie :)

 

Witaj kolego :clap:

Może wpadniesz na jakąś impreze organizowaną przez forumowiczów, to poznamy się osobiście :banghead:

Fajne fotki porobiłeś na stronie.

Widziałem pare razy na ulicach Torunia, Twoje moto z taką tablicą rejestracyjną i zastanawiałem się kto to jest :buttrock:

Jeśli bedziesz miał ochotę to zapraszam do wspólnych jazd.

Chętnie pośmigam u boku Ducati. :crossy:

Kolejna fajniutka maszynka w Toruniu

 

PS. A tak z ciekawości to na jednym ze zdjęć, na błotniku przednim widać naklejkę, coś tam "JAPAN"

Co to za naklejka? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego :)

Może wpadniesz na jakąś impreze organizowaną przez forumowiczów, to poznamy się osobiście :)

Fajne fotki porobiłeś na stronie.

Widziałem pare razy na ulicach Torunia, Twoje moto z taką tablicą rejestracyjną i zastanawiałem się kto to jest :)

Jeśli bedziesz miał ochotę to zapraszam do wspólnych jazd.

Chętnie pośmigam u boku Ducati. :)

Kolejna fajniutka maszynka w Toruniu

 

PS. A tak z ciekawości to na jednym ze zdjęć, na błotniku przednim widać naklejkę, coś tam "JAPAN"

Co to za naklejka?

 

Bardzo chetnie Lukaszku,ale ten oficjalny ton to do swojej zonki z prosba o pozwolenie na jazde ze mna ... (bo powiem jej ze to nie ze mna zawsze tylko ... ;) ) :P :

Wiem ze kojazysz Ducati tylko z tablicy bo ja jedynie masz szanse ogladac jezdzac ze mna :P

Cos jeszcze wspomniec Lukaszku erlanie ?? :D

 

 

 

witam i ja nowo przybyłych :clap:

 

Ducata kojarze- chyba byłeś na karawanie w wilmacie i toważyszyłeś podczas testowania....

 

Marka też "troszke" kojarze..... :)

hmmm Marka,Marka ??

 

 

Tak bylem,niestety nie zostalo juz nic wolnego do jazdy :)

Kolega Lookas vel oficjalny testowal wtedy cosik z karawany ...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie Lukaszku,ale ten oficjalny ton to do swojej zonki z prosba o pozwolenie na jazde ze mna ... (bo powiem jej ze to nie ze mna zawsze tylko ... ;) ) :P :

Wiem ze kojazysz Ducati tylko z tablicy bo ja jedynie masz szanse ogladac jezdzac ze mna :P

Cos jeszcze wspomniec Lukaszku erlanie ?? :D

 

Ja tu serce na tacy Ci podaje, witam ciepło jak należy, a Ty taki ?????????????? :evil:

Oszzz Ty łobuzie niegrzeczny. Wytykać mi tu będziesz moje pantoflarstwo? :clap:

Arturku, a co niby o mojej pięknej, diabelskiej maszynie chcesz powiedzieć? :biggrin:

Zabrzmiało to jakbym miał sie czegoś obawiać. Masz na niego jakieś teczki z ABW czy co? :)

Chcesz to pisz. Zalet ma wiele, a jedyną jej wadą jest... jej kierowca :buttrock:

 

Arturku, zapomniałbym zapytać. Czy to nie moja kawa 600tka chodzi dokładnie równo jak Twój Super Sport? :)

Hmm... no i nie mam dwóch zębów więcej (niż oryginał) z tyłu, tak jak czerwona bestia SS

To tak apropos oglądania tablicy z tyłu

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako ze po sezonie ,niczym kwiatki na wiosne,na forum zaczeli ujawniac sie motocyklisci czytacze dolaczam sie do was.

Czesc zdazylem juz poznac osobiscie,pozostalych mam nadzieje poznac najpozniej w przyszlym sezonie :buttrock:

Witam! gratuluje wyboru Duca :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś marzyłemo DUCATI ale się bałem mocy itd :icon_question:

 

Co Ty ... Silnikowo jest potulne jak baranek :icon_question:

To klasyczne V2 nisko obrotowe z duzym momentem od dolu,wiec dawkowane mocy jest bezproblemowe ...

Troszke wymagajace tylko w prowadzeniu,bo jednak superbike :notworthy:

Chetnie w przyszlym sezonie pokaze w realu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ... Silnikowo jest potulne jak baranek :notworthy:

To klasyczne V2 nisko obrotowe z duzym momentem od dolu,wiec dawkowane mocy jest bezproblemowe ...

Troszke wymagajace tylko w prowadzeniu,bo jednak superbike :bigrazz:

Chetnie w przyszlym sezonie pokaze w realu :flesje:

Trzymam cię za słowo a pokaże co potrafi intruz 1800

:icon_question:

 

 

Byłem kiedyś w Rzymie tam były moto LUDZIE :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako ze po sezonie ,niczym kwiatki na wiosne,na forum zaczeli ujawniac sie motocyklisci czytacze dolaczam sie do was.

Czesc zdazylem juz poznac osobiscie,pozostalych mam nadzieje poznac najpozniej w przyszlym sezonie :)

 

Witamy.

Piekna maszynka, a jeszcze lepsza tablica rejestr. :D

Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...