Skocz do zawartości

II zlot motocyklowy Niechorze 2007


green
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktoś się orientuje co z noclegami??

 

czy ktoś coś w tym temacie organizuje czy każdy sobie?

 

pytam bo to już wakacje i może być duże obłożenie ;0

Monig z kwaterami to jest tak są w poblirzu zlotu ale nie w takiej cenie jak w tamtym roku.Ale klimat zlotu bez namiotu to nie to .Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nasza ekipa z Halo Szczecin także sie wybiera:)

Hil i Misiek co chcecie wiedzieć o tym zlocie?Będzie fajny bo znowu z nami i wami:)

 

 

Z wami zawsze jest fajna impreza :P

 

Nie stresujcie dziewczyny(moniq), odrobina zrozumienia. Moniq, moje dobre wychowanie nie pozwala mi odmówić Ci noclegu jeśli zajdzie taka potrzeba i służyć pomocą :)

 

Hil

Nie spiesz sie tak z oferowaniem pomocy, a jak Twoje zaplecze techniczne nie dojedzie, sam bedziesz w potrzebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wami zawsze jest fajna impreza :icon_eek:

Nie spiesz sie tak z oferowaniem pomocy, a jak Twoje zaplecze techniczne nie dojedzie, sam bedziesz w potrzebie :)

 

Pina, czy takiemu miłemu facetowi jak ja, jakaś kobieta może odmówić noclegu po bliższym poznaniu?

 

:D

 

Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Gdzie jest dokładnie ten zlot w mieście czy gdzies na peryferiach miasta???

ilek15 zlot odbędzie się jak w tamtym roku :bigrazz: czyli koło latarni morskiej dojazd będzie dobrze widoczny :buttrock: to nie Niemcy trafisz.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierasz się?Może śmigniemy razem?

 

 

Tak jade na 100%. Tylko mam plan aby jechac juz w środe do Kołobrzegu-jeszcze nie wiem, a w piatek zebrać sie i jechać na zlot! Klas500 jaka masz przelotową? Bo tak mysle 120-150 :bigrazz: Ale moge sie dostosowac :D

Może ktos chcętny??? :)

Edytowane przez ilek15

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jade na 100%. Tylko mam plan aby jechac juz w środe do Kołobrzegu-jeszcze nie wiem, a w piatek zebrać sie i jechać na zlot! Klas500 jaka masz przelotową? Bo tak mysle 120-150 :wink: Ale moge sie dostosowac ;)

Może ktos chcętny??? :)

Z wyjazdem już w środę miałbym raczej problemy- chcę wziąć urlop na piątek i wyjechać w czwartek po południu lub w piątek rano.Z prędkością przelotową nie powinno być problemu bo zwykle jeżdżę 120-130 ale w porywach 150 też dam radę , choć trochę bym się bał o kuferki ;)Trasę mam obcykaną - trochę bocznymi drogami ale w niezłym stanie i fajnymi zakrętami- główne drogi są nudne i mało bezpieczne.Miejsce zlotu też znam dokładnie , bo byłem w zeszłym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się świetna bibka. A słyszałem, że można na tym zlocie wygrać skuter. Na czym ma polegać ta loteria. Wjazdóka los czy jak????

Wszystko na miejscu.Tylko jak nim pojechac do domu :bigrazz: :wink: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...