Skocz do zawartości

DYLEMAT - CO KUPIC!?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowy na forum (dziś rejestracja :icon_rolleyes:) i mam dylemat, wlasnie sprzedalem simsona S51 ( elektryka 12 V zrobiona przez ojca xD) fajnie smigalo sie 2 lata ale postanowilem przesiasc sie bo niski wydech nie dawal mi spokoju a stwierdzilem ze nie oplaca sie przerabiac simsona na enduro bo to glupota ( ni mocy ni nic zeby jezdzic w terenie) sprzedalem go za ladne pieniadze 1,900 PLN + 120 ZL kask uzywke UVEX, ale mniejsza o to, teraz dysponuje kwota 3000 zl i zastanawiam sie co kupic, mam dopiero 16 lat chcialem robic prawo jazdy kat. A1 ale za drogie to jest , wole kupic 80 zarejestrowane na 50 lub cos bez papieru. Tylko teraz pytanie do was: co kupic??

Włocha (Rieju RR(2800 zl rocznik 99-01), Aprilia RX 50/80 98(kolo 2,600 zl))

Japońca (Yamaha DT 80 LC2 ( rocznik do 96-97, ok. 2600 - 3000 zl))

Czecha (CZ 125/516 Cross ( BEZ PRAWA DO REJESTRACJI))

 

ODPOWIEDZCIE CO BYSCIE KUPILI W MOJEJ SYTUACJI!!

PS: JESTEM ZAPALONYM CROSSOWCEM KOCHAM TEREN CHODZ NIE MIALEM NA CZYM JEZDZIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje kawasaki kmx 125. 80ccm to troske za mało. Ja mam 125 i mi się w sam raz jeździ, jak kiedyś jeździłem kolegi dt 80 to strasznie była słaba. Dodam że ja też po simsonie na enduro się przesiadłem i proponuje jakies 125ccm. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ojciec sie uparl ze jak 125 to albo na 125 albo jakis full cross bez papieru. a A1 nie robie bo jest za drogie wole poczekac rok i zrobic A za takie same pieniadze.

A co nie możesz kupić 125 z papierem i po prostu go nie rejestrować wyjdzie na to samo jak bys latał bez papierów a pozniej łatwiej sprzedać.Kupisz jakąś cz i będzie się sypać i sobie za wiele nie polatasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda najlepsze rozwiazanie to dt albo mtx malo awaryjne nei duzo koszty utrzymania i w dodatku masz siwatla itd :) nie musisz przeciez rejestrowac tego :bigrazz: Kupisz powiedzmy taka cr 125 i ani siwatel nie masz ani rejestracji i w dodatku 12/100 spalanie;) wiec sie zastanow czego potrzebujesz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...