Skocz do zawartości

POMOCY !! Dopuszczlny nacisk osi w ruskim zaprzęgu!!!


Upload
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze pytanie- co to za rusek?

 

dwa- wystarczy ze wszedlbys na pierwsza lepsza strone o ruskach, gdzie sa dane :bigrazz: wypisz wymaluj.

http://www.soviet.emka.prv.pl/

 

w danych tech. wszystko jest.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pytanie- co to za rusek?

 

dwa- wystarczy ze wszedlbys na pierwsza lepsza strone o ruskach, gdzie sa dane :bigrazz: wypisz wymaluj.

http://www.soviet.emka.prv.pl/

 

w danych tech. wszystko jest.

 

Goska

 

 

To

K 750 !!

 

Wielkie dzięki za szybką reakcję

Pozdrawiam

Krzysiek

Jawa 350 TS

Ural 67 700cc!!

Vz800 Czysta Desperacja

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Bardzo wszystkim dziękuję

Po raz kolejny daliście dowód na to że motocyklista to lepszy gatunek człowieka

Dostałem to co chciałem

 

Pozdrwiam

Krzysiek

Jawa 350 TS

Ural 67 700cc!!

Vz800 Czysta Desperacja

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, jaki nacisk?Jaki wpis?Z tego jak pamietam kiedy miałem Janka z wozem, nie było żadnych problemów, wóz sie podłaczało i nikogo nie interesowało ile ma nacisku na os, byle były swiatła, i żadnych wpisów w dowodzie nie było, i tak mi teraz tez tłumaczono na kursie kat.c+e to jak to jest w koncu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, jaki nacisk?Jaki wpis?Z tego jak pamietam kiedy miałem Janka z wozem, nie było żadnych problemów, wóz sie podłaczało i nikogo nie interesowało ile ma nacisku na os, byle były swiatła, i żadnych wpisów w dowodzie nie było, i tak mi teraz tez tłumaczono na kursie kat.c+e to jak to jest w koncu?

 

2 miechy temu weszły jakieś nowe przepisy i przy rejestracji trzeba mieć te dane ze stacji diagnostycznej, ponieważ muszą je wpisać do dowodu rejestracyjnego.

(Diagnosta powiedział, że musi mieć wiarygodne źródło - bo oczywiście nie ma takich danych)

Paranoja

Ale to nasza Ojczyzna, więc z szacunkiem proszę

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, sprawdziłem, jesli chce podpiac kosz do zarejestrowanego moto to moga mi skoczyc byle swiecił, natomiast te rzeczy sa moze wymagane jak sie zajeżdza na przeglad z wozem???ale to swiadczy o czlowieku ze lubi sobie utrudniac życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miechy temu weszły jakieś nowe przepisy i przy rejestracji trzeba mieć te dane ze stacji diagnostycznej, ponieważ muszą je wpisać do dowodu rejestracyjnego.

(Diagnosta powiedział, że musi mieć wiarygodne źródło - bo oczywiście nie ma takich danych)

Paranoja

Ale to nasza Ojczyzna, więc z szacunkiem proszę

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Jak bym miał skaner, to bym Ci wysłał skan swojego dowodu, bo to raczej jest już jakas podstawa, a może wild by Ci dała skan swojego dowodu od kaski? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, to jakas lipa, przeciez kiedy rejestruje motor bez wozu to nikt nie pyta o dopuszczalne naciski w motorze, bez jaj, a wózki nie podlegaja osobnej rejestracji, wiec jak sobie potem doczepie wóz to co? musze jechac na przeglad? Ktos mi to moze wytłumaczyc ale nie na zasadzie pokaze dowód albo gdzies ta sa przepisy lecz niewiadomo gdzie, tylko dokładnie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wez teraz odepnij wóz i pojedz do niemiec, zatrzyma cie polizei i powie-motor kaputt, das sheise papier! Und du must per pedes!- co w wolnym tłumaczeniu znaczy ze papiery sa nie w porzadku zabiera motor na parking policyjny i stoi do wyjasnienia a parking oczywiscie platny 50E za dobe, mój kumpel tak miał z laweta urzedas pop...wpis i niemiec go zatrzymał, kazał odpiac lawete odstawic na parking policyjny bo tonaz sie nie zgadza. Jaja były, ale konkret o co chodzi nikt nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...