Skocz do zawartości

Kto ogladnie moto w W-wie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiesgos miesiaca szukam dla dziewczyny jakiegos malego moto < 100kg z lagodnym 4t i nie za wysoki. Dotychczas probowala na mojej bylej DR 350 ale nie radzila sobie z podnoszeniem go i przypuszczam ze ta masa tez ja troche przerazala przy manewrach. Z tego co na razie mi przyszlo do glowy to najlepsze by byly TTR 125 i CRF 150F. Od jakiegos czasu pojawi sie w allegro taka trr: http://www.allegro.pl/item188864944_yamaha...owe_enduro.html i jak widac wlasciciel nie moze jej za szybko sprzedac. Dlatego mam spore watpliwosci czy warto jechac do W-wy (z Krakowa) zeby sie o tym przekonac. Czy ktos z W-wy moglby zobaczyc to moto? Bylbym bardzo wdzieczny.

A moze ktos wie o jakims innym moto spelniajcym powyzsze warunki?

 

pozdrawiam,

satun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odpada z racji masy. Jak podnosila z gleby CRF 150F na malych kolach 16/19 ktora wazy chyba 98 kg to stwierdzila ze ciezszego by juz nie chciala. Ja to bym najchetniej kupil jej exc 125 - tez ok 100kg i na zawiasach opuscic. Tylko ze cena troche za wysoka no i mysle ze by ja sponiewieral. Z drugiej jednak strony ma bym mogl na nim tez gdzies wyskoczyc gdyby akurat moja WR byla niesprawna :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli naprawdę jest to warszawa, a nie jakieś okoliczne miejscowości to mogę pojechać. Pytanie tylko jak wlasciciel zareaguje na samotnego 16 latka bez pieniezy przy sobie. Czy naprawdę da obejrzeć, czy oleje totalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli naprawdę jest to warszawa, a nie jakieś okoliczne miejscowości to mogę pojechać. Pytanie tylko jak wlasciciel zareaguje na samotnego 16 latka bez pieniezy przy sobie. Czy naprawdę da obejrzeć, czy oleje totalnie..

MOto stoi w samej Warszawie. Jakbys mil kiedys chwile zeby go ogladnac to bylbym zobowiazany. Mysle ze nie powinien wybrzydzac wsod ogladajacych skoro od 2 miesiecy go sprzedaje :icon_razz:

 

PS. A moze kos wie o jakims innym sprzecie spelniajacycm zalozenia z poprzedniego posta?

pozdrawiam,

satun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...