Skocz do zawartości

ZWYKŁE ENDURO ŁACZCIE SIE!!! R U M U N I A ! ! ! !


zoltecek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem tylko ze w lipcu chce wraz z kolegą pojechać do Rumuni jedziemy motocyklami enduro on na DR350 a ja na LC4 400 chcemy zobaczyć to co warto i jeżdzić a pożniej plażować przez 2 tygodnie wszystko jeszcze do ustalenia. Jeżeli ktoś chce sie przyłaczyć to proszę bardzo predkość podróżowania - endurowa 110-120km/h trasy- no plaujemy asfaltami ale jak to tam bedzie to nie wiem chciałbym sie zapuścic w karpaty i tam troche pokrosować spanie oczywiście na dziko dodam że jesteśmy studentami i jedziemy sie bawić :biggrin:

 

cheers :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, kurde wciaz nie wiem jak bedzie z kasiurka :/ Ale ciagle mysle, cos probuje wytegowac. A chcecie na poczatku lipca ruszac? Plazowanie w Rumunii chcecie czy moze odbijacie na zachod przez Serbie, Bosnie/Czarnogore i do Chorwacji? Jakis Dubrovniczek zwiedzic itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcemy walic jakiś niewiadomo jakich tras chcemy przedewszystkim jak najtaniej wiec lecimy przez ukraine cenza zupy 95 to 2.50zł wiec malo a w rumuni jechac tak zeby pozwiedzac dotrzec na plaze jakas poplazowac i znow wracajac cos zobaczyc no a na przestojach pobalować ;) spanko w hotelach wielko gwiazdkowych (liczysz gwiazdy pod ktorymi chcesz sie wyspac:P)

pees rumunska wodka z winogron (50 pare volt)jest przesmaczna i nie ma kaca wyprobowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego lipca chcecie ruszać? W którym miejscu pragniecie na Ukrainę wjechać i potem dalej którędy do Rumunii wjechać, w Czerniowcach?

Ceny paliwka polecam tutaj sprawdzać:

http://www.pzmtravel.com.pl/index.php?id_strony=1350

i automatycznie się przyda:

http://www.msstudio.com.pl/cgi-bin/pokaz.cgi?id=1102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi cenami zupy na ukrainie to chyba pomyłka ropa kosztuje ok 1.70 a benzyna ok 2 nie wiem jeszcze kiedy konkretnie mamy wyjechac wszystko zalezy od przygotowania sprzetow i innych zjawisk paranormalnych istniejacych w przyrodzie wszystko do ustalenia nie wiem nawet ktoredy wjedziemy na ukraine i co bedziemy zwiedzac teraz sesja mi sie zaczeła wiec nie mam za bardzo czasu ale niedługo bede juz planował liczył itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc!

Chyba taniej was wyniesie podroz przez Wegry. Faktycznie jadac przez Ukraine zaoszczedzicie na paliwie, ale jezeli bedzie was przykladowo tylko dwojka, to macie duze szanse, ze beda was meczyc mandatami. Nie wiem czy tylko ja mialem takiego pecha... Co prawda jechalem sam i moj motocykl byl na niemieckich tablicach, wiec moze pomysleli, ze niemiec, to go wydoimy...

Zdecydujecie sami. Mi o wiele bardziej sie podobaly Wegry, a na Ukraine sie chyba predko nie wybiore:). Mozecie jechac przez Egger na Wegrzech. Jest tam zaraz przy dolinie z winnicami camping "Tulipan", a do centrum na piechote dziesiec minut, no moze pietnascie. No a w samym Eggerze gorace zrodla.... Tam po dwoch tygodniach jezdzenia caly dzien przesiedzialem;).

Powodzenia w Rumunii. Na asfalty sie chyba lepiej tam nie nastawiac. To znaczy, zalezy co kto lubi. Ja sobie zawsze obiecywalem, ze z off road koniec, ale mimo tego codziennie gdzies sie w tej Rumunii z asfaltu zboczylo. Poza tym jest tam mnostwo nieutwardzonych nawierzchnii... szutrow... czego dusza zapragnie:).

Pozdrawiam i udanej zabawy

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam endurowców!

 

Czy planujecie jeszcze takie eskapady w tym roku? Np. sierpień-wrzesień? Za 3-4tyg. kupuje Hondę NX 650 Dominator, i jest to enduro mocno zaprawione w ciężkich wyprawach :icon_twisted: jak ktoś ma plany, dajcie znać :crossy:

pozdr. Liza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciezko mi cos teraz powiedziec bo zostałem sam wszyscy sie wykruszyli na razie planuje wypad do wilna

http://forum.motocyklistow.pl/Weekend-w-Wi...pcu-t74407.html sa jeszcxze miejsca :icon_biggrin:

a pozniej to sie zobaczy ale nie mowie ze nie

cheers :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina na BIGU za 2 tygodnie moge jechac byle z endurakami i co do picia to raczej wsparcia u mnie nie znajdziesz:) tolerancja ok:)---w sumie jak bedzie ekipa na lepszch moto mom jeszcze KTM LC4-spanie pod niebem -zgadza sie wszystko... czasami motel wazne by ciekawie i koszty max niskie bo nie kazdego stac!--- okolo wrzesnia w planie mam Kaukaz --Armenia narazie szukam ludzi -jak cos to jade sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałem zdania

PS. krokodyl masz moze bak do LC4 18L na sprzedaż??

 

jesli inni pojadą na DR lub XT lub XRV --po co szarpac KTM ??? w bigu mam 3 kufry bak ogromny na 800km jazdy:)nowe opony w sumie sprzet wieczny jak na singla:)--bakdo lc4juz nie mam

 

nie zrozumiałem zdania

PS. krokodyl masz moze bak do LC4 18L na sprzedaż??

 

jesli inni pojadą na DR lub XT lub XRV --po co szarpac KTM ??? w bigu mam 3 kufry bak ogromny na 800km jazdy:)nowe opony w sumie sprzet wieczny jak na singla:)--bakdo lc4juz nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty minimalne nie ma tanszych wycieczek:)!!!!!!!!!!!!sprzet do naprawy moto znaczy lyzki do naprawy detek:)sipwór najlepiej z Bundeswery mozna spac bez namiotu w deszczu:)(do kupienia na wystawkach cena okolo 40 pln)materac dmuchany albo karimata i cos do przykrycia w czasie deszczu:) extremmanlie tania wycieczka!!!:)po drodze jasli nie ma miejsc do kąpieli to mozna tani motel ----paliwo na wschodzie tansze niz w Polsce na jedzenie trzeba patrzec! lepiej sie zaszczepic na zoltaczke:)-nic na siłe zadnych wygłupów typu wykazywanie sie...:) wiele zalezy po drodze od sytuacji wszystko jest do dogadania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...