Skocz do zawartości

Jaki motor kupić?


DYZIO DRAGON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić Chopper-a ale nie wiem jakiego od dziecka jeżdźe na motorkach zaczynałem od komarka a skączyłem na kawasaki 7 założyłem rodzine i chciałbym jakiegoś klasyka nie bawi mnie już szybka jazda tylko relaks chciałbym coś niedrogiego a z masywnego i z wielkim silnikiem. Dziękuje za odpowiedzi> :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, do dychy coś wielkiego? Nie będzie łatwo. Z tego, co zaobserwowałem zaraz posypią się propozycje (i o to chodzi :notworthy: ), ale już po kilku będa rady typu - Drag 1100, Wild Star itd. Poszukaj intruza 1.4 (ostatnio zjawił się na allegro jeden za 11 tys., ale szybko poszedł), może Shadow 1100.

 

Do 10.000 zł ten GL 1100 za bardzo turystyczny. może coś takiego http://moto.allegro.pl/item196826275_junak...er_zobacz_.html co wy na to?

Dyzio :notworthy: rozbawiłeś mnie :flesje: Ja tu czytam o duuużym silniku, a Ty bracie z 250 wyskakujesz :( Nie, no :notworthy: za poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj intruza 1.4 (ostatnio zjawił się na allegro jeden za 11 tys., ale szybko poszedł)

Prałat VS1400 za 11 kawałków - weź mnie o takich promocjach od razu informuj :biggrin:

bo albo to był totalny złom :lapad: albo ktoś miał dużo szczęścia, że go kupił :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy '99 całkiem sobie. Jeździłem na tym i miło wspominam. W tej kategorii cenowej trafny wybór - dynamiczny jak na 800, duży, koła bezdętkowe. Jak wszystko techn. wporzo, to bierz.

 

W pozostałych nie uwzględniłeś chyba tego, że aktualna cena nie jest ceną na sprzedaż, licytacja trwa. Poza tym widzę tam spory rozrzut - od 600 do 1600. Piękny wild Silverado nie pójdzie za 15 tys. Także mimo wszystko polecam VZ800 - do pośmigania z żoną się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy proponują popularne japończyki których jest pełno...

 

a zobacz to: Klasa sama w sobie.

http://moto.allegro.pl/item197600041_moto_...zr_zx_fjr_.html

 

http://moto.allegro.pl/item195219496_moto_...750_nevada.html

 

nie mówie o akurat tych motocyklach eale o takich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladne te Moto Guzzi, ale ............... koledze chodzi o typowego chopperka lub cruisera czyli V-ka ale wzdluz ramy :clap: :notworthy:

Za 10 tysiakow to juz znajdziesz sporo sprzetów.

Teraz tylko co Ci sie podoba i juz smigasz :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...