Skocz do zawartości

.: 17.06.:. Impreza dla dzieci upośledzonych


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Fundacja SPRAWNI w dniu 17 czerwca organizuje piknik dla dzieciaków upośledzonych, z porażeniem mózgowym, głuchoniemych.

 

Kilka słów o Fundacji Sprawni, która działa kilka lat, przewodniczy jej Lukasz Korwin, zawodowo związany z Domem Kultury Dorożkarnia Warszawa.

Fundacja organizuje warsztaty dla dzieci upośledzonych, z porażeniem mózgowym, głuchoniemych ze szkolnych ośrodków w Helenowie, Szkoła Specjalna ul. Elektoralna.

W dniu 17 czerwca organizujemy coroczny piknik na terenie Domu Kultury, w programie będą występy zespołów, gry i zabawy, pokazy.

Byłoby fajnie gdybyście nas odwiedzili i pokazali dzieciakom swoje hobby. Wokół Dorożkarni

jest boisko, oraz bieżnia do biegania, gdzie możecie się zaprezentować.

Dzieci są w różnym wieku i różnymi dysfunkcjami. Ale jestem pewna, że wszystkie będą się ogromnie cieszyć z Waszej wizyty.

Jeśli będziecie otwarci na sprawę, szczegóły dogramy później. Z góry Wam dziękujemy!

 

Tak więc:

17.06.2007, Dom Kultury Dorożkarnia, Warszawa, ul. Siekierkowska 28 (boczna Bartyckiej), początek godz. 11:00. Pokażmy, że dobrzy z nas ludzie :icon_mrgreen:

 

Buziole,

Nadiq

Edytowane przez Nadiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ !

to po "krasnalach" i My sie stawimy ! ! !

 

bedzie weekend z dzieciakami !

 

pozdrawiam

 

 

ps. ale jak juz jechac to dobrze wiedziec ze jest dla Nas miejsce :buttrock: , że np. wjeżdzamy na teran imprezy wszyscy razem itp.

 

więc Nadiq jakaś zbiórka gdzies? coby ludzie wiedzieli !

Edytowane przez zibiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam Was bardzo, ale z przyczyn osobistych nie będę mogła wziąć udziału w tej imprezie.

 

Mam jednak nadzieję, że znajdziecie czas i będziecie mieć chęci, żeby się na niej pojawić.

 

Przepraszam,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przy takich spotkaniach robic liste w pierwszym poscie.

W ten oto sposob wiadomo kto bedzie itp...

 

Niestety na tej imprezie mnie nie bedzie.

Juz dawno zaplanowalem wyjazd na Goraszke a ta akurat pokrywa sie

z ta impreza dla dzieci. Przykro mi.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: jja bede :crossy:

 

:biggrin: ja bede :)

,wczoraj na bielanach było super

 

 

:biggrin: byłem tylko ja :clap: dzieki dla tych co mieli byc a zawiedli :crossy: :) :banghead: ps było fainje ;)

 

:crossy: Nastepna zabawa z dzieciakami w Pażdzierniku dzień podany jeszcze bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...