Skocz do zawartości

:: WYJAZDY ::


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny ... i chopaki :biggrin:

Przepraszam za moje milczenie ale jakos na kompie nie wysiaduje ostatnio.

Ynciol tortilla dojechala w dodatku jeszcze ciepla, z Mamą sie musialem podzielic :) od taki juz prezencik na dzien Matki :biggrin: hehehhe

Mam zamiar jechac w spbote do Bielawy ale ktos mi napomknął ze ma być angielska pogoda takze chyba nic z Festiwalu... W deszczu w tym roku to sie juz dosc najezdzilem. Nieprawdasz Browar , Zbyhu? :flesje:

Pozdrawiam Wszystkich !!!

 

PS . Milosz nie zapomnij o kielbasach i sory ze sie nie odzywam ale wiesz jak to jest jak sie czlowiek zakocha! :flesje: Przyjezdzaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manon to umówmy się tak .. jeżeli w sobote rano pogoda będzie niepewna to nie jedziemy (też mam już dość deszczu na ten sezon) :D ... ale jeżeli bedzie wporzo to suniemy na Bielawe :) ... jak coś to dzwoń !!

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogoda będzie odpowiednia to w Czwartek na Caly Dzień jedziemy Łazić po Górach ... wyjazd w godzinach wczesno-porannych ... Kierunek --> Zawoja ... dokladniej Babia Góra :D :)

 

No to pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja troche spóźniony bo czwartek juz za nami ... nie mialem kiedy wsiąść na kompa ...

 

Moto-Grillo Czwartek wypas (szacun Ynciol) ... co do tego weekendu to tak jak juz wczesniej pisalem My z Gosikiem odpadamy ... <wesele>//./

 

Mam propozycje za to na przyszly weekend 15-17 czerwca 2007 r. --> Zlot w Turawie obok Opola :) :D :buttrock: :buttrock: co wy na to ????? ;)

 

Jadymy ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mam propozycje za to na przyszly weekend 15-17 czerwca 2007 r. --> Zlot w Turawie obok Opola :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: co wy na to ?????

 

JADYMY :icon_exclaim: :crossy: :flesje:

Od piątku :icon_question: I spanie w namiotach ma się rozumieć :cool:

Aha, kobiet nie bierzemy, bo po co drzewo do lasu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto-Grillo Czwartek wypas (szacun Ynciol) ...

Mam propozycje za to na przyszly weekend 15-17 czerwca 2007 r. --> Zlot w Turawie obok Opola :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: co wy na to ????? :icon_mrgreen:

 

Jadymy ?? :biggrin:

 

Co do Moto-Grilo Czwartku... Szczyrk, Ustroń, Wisła, Bielsko, Żwyiec, i Kołobrzeg w 3 godziny... heheh, Było super. Co do dziś to dużo lekcji jeżdżenia po mieście w upale ble, i hardcorowa scooteromanka :P o mało co nei zmiotła lawety!

 

Co do weekendu 15-17 to się jeszcze zoaczy bo nie wiem jak mam egzaminy :P

 

PZDR szajbusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!!

 

Hehe poszedłem sobie lajtowo polatać po okolicach ... ale że chciałem sobie w towarzystwie pośmigać to Zbyhu się podpiął .,.i co .. i j*b !! zapie**alamy jak dzikie świnie przez jakieś wiochy :buttrock: :buttrock: :buttrock: i tyle było z mojego lajtowego popoludnia .... Palenie Gumy na dachu plazy .. i dwóch ghostriderów ... SZACUN !! :D :biggrin: :biggrin: :icon_razz:

 

DO PIEKŁAAAAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No coz :crossy:.

Twoim bledem bylo pierwsze slowo jak sie spotkalismy: "Prowadz" :icon_evil:.

Nie jezdzilem przynajmniej z tydzien i bylem wyglodnialy wrazen :icon_eek:.

Nastepnym razem prowadzisz :lapad:.

 

Ale super sie smigalo :banghead:. Szacun!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...