Skocz do zawartości

:: WYJAZDY ::


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Draco - Zamek w Mosznej jest superowy szczególnie teraz po remontach milenijnych :biggrin: ale o tej porze roku pewnie ogród będzie piękniejszy niż sam Zamek ... WARTO !!

 

Violetowa - jak masz jakieś niusy o Cracow to wrzucaj ... :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z polskim morzem jest przedni .... ale ja juz mam plan :banghead: najprawdopodobniej okolice lipca chce jechać nad morze ... piątek wziąć urlop .. w czwartek ruszyć po pracy kolo 17 i dojechać do międzyrzecza (obok Gorzowa Wlkp.) tam u Rodzinki kimano i imprezka jak zwykle :clap: posiedziec u nich i popoludniu w piatek nad morze wyjazd .. i 2 nocki nad morzem ... w niedziele wieczorem w domu :P :flesje: :flesje:

 

To jest kurna pomysł, takie coś mi sie marzy :) Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z polskim morzem jest przedni .... ale ja juz mam plan :wink: najprawdopodobniej okolice lipca chce jechać nad morze ... piątek wziąć urlop .. w czwartek ruszyć po pracy kolo 17 i dojechać do międzyrzecza (obok Gorzowa Wlkp.) tam u Rodzinki kimano i imprezka jak zwykle :icon_mrgreen: posiedziec u nich i popoludniu w piatek nad morze wyjazd .. i 2 nocki nad morzem ... w niedziele wieczorem w domu :icon_mrgreen: :flesje: :flesje:

Twój plan jest niemal taki sam jak mój , tylko że ja go łączę z terminem zlotu.A wygląda on mniej więcej tak:

na piątek 29-tego czerwca biorę urlop i około godz. 10-tej rano , spokojnie wyjeżdżam sobie w kierunku Niechorza.Tempo raczej turystyczne , a trasa omijająca główne szlaki komunikacyjne , na ile tylko to możliwe(sprawdzona w ubiegłym roku).Po drodze kilka przystanków na kawę , obiad i ewentualne odwiedzenie jakichś ciekawych miejsc leżących na trasie.Wieczorkiem przyjazd do Niechorza , rozbicie namiotu i rozpoczęcie zlotu :flesje: Sobota to oczywiście głowne atrakcje zlotowe , a w przerwach kąpiel w morzu :lalag: Niedziela zakończenie zlotu , większość rozjeżdża się do domów , a ja robię krótką wycieczkę po wybrzeżu , bo na poniedziałek też wziąłem urlop :wink: Nocleg gdzieś w ciekawym miejscu i w poniedziałek z rańca kąpiel w morzu i wyjazd w kierunku domu.

Podobny plan miałem rok temu , niestety nie udało mi się go zrealizować w pełni , ze względu na pogodę - zarówno w piątek , jak i w niedzielę padał deszcz , więc nie bardzo miałem ochotę na spacerowe tempo i zwiedzanie.Mam nadzieję , że w tym roku pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violet - Cracow zapowiada się calkiem fajnie :biggrin: ot taka wycieczka na dzień Dziecka :flesje:

 

 

Klas500 - plan rzeczywiście podobny ... życze w tym roku dobrej pogody Tobie i wszystkim innym :buttrock:

 

 

AAA wlaśnie ... Grubszy wyjazd to np. do Pekelnych Dolów bym chcial zaaranżować z grupą Rybnicką .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A wygląda on mniej więcej tak:

na piątek 29-tego czerwca biorę urlop...... Wieczorkiem przyjazd do Niechorza.... Sobota to oczywiście głowne atrakcje zlotowe.... Niedziela zakończenie zlotu , większość rozjeżdża się do domów , a ja robię krótką wycieczkę po wybrzeżu , bo na poniedziałek też wziąłem urlop.....

Ja nie dam rady wziąć urlopu na piątek i poniedziałek :buttrock: Co najwyżej tylko na piątek, ale to też stoi pod znakiem zapytania. Wróciłbym do domu w niedzielę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady wziąć urlopu na piątek i poniedziałek :crossy: Co najwyżej tylko na piątek, ale to też stoi pod znakiem zapytania. Wróciłbym do domu w niedzielę wieczorem.

Ja też nie mam jeszcze pewności , że bedę mógł wziąć urlop w piątek i poniedziałek.Taki mam plan ale jeśli sie nie uda , to też będę wracał w niedzielę.W każdym razie wycieczkę zeszłoroczną wspominam bardzo miło , a jeśli w tym roku byłaby ładniejsza pogoda , to na pewno nie odpuszczę. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poza wyznaczyć jakiś punkt w kalendarzu i czekać na jego nadejście ....

 

... jak już skończycie te wszystkie Sesje, egzaminy, itd... (sam musze pisać prace ale co tam) ... to może ustalmy jakiś wyjazd sobie wspólny :biggrin: na luzaku .. na jakies 2-3 dni :biggrin: ... Czekam na jakieś propozycje ... Moja to Pekelne Doly PIEKŁO :banghead: :banghead: :) wraz z zwiedzaniem okolic :banghead:

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell...o!

 

No i proszę jaka piękna niedziela :P, troche tych km dziś strzeliło :lalag:!!! :buttrock: Browar i Manon dzięki za rajze, mam nadzieje , że sprzęgła wam przy mnie nie popaliło:P Mnie się jeździło przednio :icon_mrgreen: superaśnie, Basikowi też!

 

Do zobaczenia

 

P.S. Manon jak tam tortilla ...dojechała?

P.S. Browar czy manon wjechał ci Hondą do ryja przed Rybnikiem :wink:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wlaśnie nie ... bo nie mógl mnie dogonić .... :) :) ale dam jeszcze kiedyś szanse :bigrazz: ...

 

.. aha Manon kiedy się ustawiamy na wjazd na dach Plazy :biggrin: :biggrin: i palenie gumy na dachu :crossy:

 

 

Pozdro i dzięki za Rajze ,.. ahh te winkle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... aha Manon kiedy się ustawiamy na wjazd na dach Plazy :biggrin: :) i palenie gumy na dachu :) ...

Jeszcze tam nie byliście :biggrin: :biggrin:

Ja już kawałek swojej tylniej opony tam zostawiłem :bigrazz: :cool:

 

Aha,a wracając do wyjazdu do Pekelnych Dołów, to co powiecie na długi weekend 7-10 czerwiec :crossy: :crossy:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 9 czerwca z Gosikiem idziemy na wesele więc niestety .... :icon_mrgreen: :icon_eek: :banghead:

 

ALE za to przyszly weekend wolne .. więc może do Bielawy ?? mial być StreetFighter Festival ... :bigrazz: :biggrin: kto by się pisal na to :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem w razie następnych kocnercików dawaj znać :flesje:, byle przed choć pare minut heheh

 

Co do :

to przyszly weekend wolne .. więc może do Bielawy ?? mial być StreetFighter Festival ... kto by się pisal na to

niestety sobie odmówię :banghead: mam bardzo ważny egzamin w niedziele z rana , a obecnie moje siły oceniam na -1 :crossy: mam nadzieję, ze się to zmieni.

Będę czekał an foto relację z imprezy :flesje:

 

PZDR :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem na CREE w Orzeszu- świetnie grali. Dowiedziałem się w ostatniej chwili więc nie zakładałem tematu- polecam na przyszłość.

 

 

hehehe Nikodem Dzięki za info :icon_biggrin: hehhee szkoda tylko ze po czasie ;) :icon_biggrin: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...