Skocz do zawartości

:: WYJAZDY ::


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

... a więc sezon w pelni ... śnieg już raczej nie spadnie (wypluwam to slowo "hhaaarrkkkk tfuu !!") .. to można sie ugadywać na jakieś śmiganie ... bliżej bądź dalej nie ma znaczenia .. grunt że w grupie raźniej .. :wink:

 

Jakie propozycje na weekend 26-27 maja ??

Moze jakie góry i rzeczka ... poleniuchować troche na trawce i pomoczyć nogi w rzece :)

 

 

Pozdro!!

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to łady temacik zapodałeś Browar!

 

Przyszły weekend:

-sobota cała w szkole,

-niedziela - ;> jak sie uda to wolna, więc możnaby jakąś rzeczkę zaliczyć:smile: zobaczymy czy sie nic nie zmieni i czy niedziela zostanie wolną, nio i z Basikiem ugadać to jeszcze bo nie wiem jak u niej! :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to sobota do południa - nie wiadomo, ale niedziela cała wolna. Póki co z Draco nie mamy konkretnych planów. Może zamek w Mosznej? Ewentualnie Muzeum Starych motocykli w Ustroniu bodajże. Jeszcze sprawdzę gdzie dokładnie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie taki pomysł...wyjechać w sobotę rano. Pod wieczór dotrzeć nad nasze morze, wsunąć jakiegos grylowanego suma, rozbić na plaży namiot, przekimać się i w niedzielę rano ruszyć w drogę powrotną :eek: :icon_eek:

 

 

Na najbliższą niedzielę palnów brak, chętnie byśmy się gdzieś z Vi pokulali :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie taki pomysł...wyjechać w sobotę rano. Pod wieczór dotrzeć nad nasze morze, wsunąć jakiegos grylowanego suma, rozbić na plaży namiot, przekimać się i w niedzielę rano ruszyć w drogę powrotną :flesje: :notworthy:

Na najbliższą niedzielę palnów brak, chętnie byśmy się gdzieś z Vi pokulali :lapad:

A może połączyłbyś ten pomysł z wyjazdem na zlot do Niechorza pod koniec czerwca?Ja sie wybieram , a gdybyś się zdecydował , to nie musiałbym jechać sam. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może połączyłbyś ten pomysł z wyjazdem na zlot do Niechorza pod koniec czerwca?Ja sie wybieram , a gdybyś się zdecydował , to nie musiałbym jechać sam. :)

 

Pomysł całkiem, całkiem :lapad: We dwa sprzęty zawsze raźniej :flesje:

Zapodaj więcej szczegółów odnośnie tego zlotu :notworthy: Prześpię się z tym i dam znać :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem, całkiem :D We dwa sprzęty zawsze raźniej :D

Zapodaj więcej szczegółów odnośnie tego zlotu :) Prześpię się z tym i dam znać :D

Tutaj znajdziesz więcej informacji i troche zdjęć z ubiegłego roku:

http://motocyklistazachodniopomorski.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak tak czytam to mi się zmysł podróżnika włącza!!!

 

Bardzo bym chciał pośmignąć sobie tam i spowrotem a może zaliczyć klilka plaż w ciągu weekendu!!! Ale narazie to sfera bujań w obłokach wszystko zależy od moje "kochanej" uczelni:P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z polskim morzem jest przedni .... ale ja juz mam plan :icon_twisted: najprawdopodobniej okolice lipca chce jechać nad morze ... piątek wziąć urlop .. w czwartek ruszyć po pracy kolo 17 i dojechać do międzyrzecza (obok Gorzowa Wlkp.) tam u Rodzinki kimano i imprezka jak zwykle :icon_twisted: posiedziec u nich i popoludniu w piatek nad morze wyjazd .. i 2 nocki nad morzem ... w niedziele wieczorem w domu :flesje: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial kiedys wsiasc na moto, pojechac w gory, wejsc na Rysy, zejsc i wrocic do domu :D.

Jednodniowy, mega hardcoreowy wypad ;).

 

Namówileś mnie :D ;) :icon_biggrin:

 

 

A co do najbliższej niedzieli ... to hmmm Gocha idzie jak juz wspominalem na caly dzien na uczelnie ...

 

... ja nie wiem jeszcze co bede robill .. chodzi mi po glowie wyskok do Ogrodzieńca do kumpla ze studiów :icon_idea: :flesje: :biggrin: z doskoku go wezme :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba normalnie zmienię ksywkę :flesje: Pod wypadem na zamek podpisuję się obiema rękami, oczywiście :( A co powiecie na wypad do miasta Kraków w pierwszy weekend czerwcowy? Widzieliście, co tam się będzie działo? Nie ma to jak hucznie obchodzić urodziny miasta :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Edytowane przez Violet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...